Beauty

Dermacol Glamour podzimní líčení v barvách marsaly

Výrazná, stylová, sofistikovaná, ale především smyslná. Taková je barva roku – marsala. Rafinovanému spojení oblečení a líčení v barvách marsaly propadla i krásná Judit Bárdos. Inspirujte se tipy vizážisty Dermacol Tomáše Vidy a prožijte podzim s Dermacol Glamour líčením v červenohnědých zemitých barvách.
dermacol_glamour_04
Pleť: Dokonalé probuzení
„Často pracuji do noci, proto je pro mě kvalitní péče o pleť nezbytností. Vždy ráda sáhnu po výrobku, který splní svůj účel a dá mi něco navíc, tak jako Wake&Makeup. Odstín č. 1 perfektně ladí s mojí bledou pletí, probudí ji, osvěží a dodá jí zdravý vzhled, i když jsem probděla noc,“ říká Judit Bárdos. Make-up zamaskuje kruhy pod očima a pleť krásně sjednotí. Zároveň jí zajistí celodenní hydrataci a ochrání ji faktorem 15.
dermacol_glamour_05
Smyslné detaily
Pleť máte sjednocenou, ale jak dosáhnout glamour looku? „Až s rozjasňovači jsem zjistila, že líčení může být ještě krásnější a zábavnější. Rozjasním si oblast nad lícními kostmi, pod obočím, střed nosu i těsně nad rty. Pár tahů prsty dodá líčení neuvěřitelné rozjasnění. Tentokrát Tomáš vybral multilíčidlo Shine Ritual v odstínu č. 4. Jeho pigmenty a perleť moji pokožku rozzářily a šikovné balení můžu mít stále sebou,“ dodává Judit Bárdos.

Tip vizážisty Tomáše Vidy
Pokud chcete multilíčidlo nanést velmi přesně, použijte profesionální štětec a krouživými pohyby vybraný odstín rovnoměrně zapracujte.
dermacol_glamour_03
Oči: Intenzivně jiskřivý pohled
Krásné oči jsou zbraní každé ženy. Při jejich líčení se soustřeďte na výběr správného odstínu a vystínování do ztracena. „Quattro oční stíny pro oříškové oči byly při kombinaci barev Tomášovou jasnou volbou. Výrazná linka vytvořená fixou na oči Precise Black jako základ glamour líčení v kontrastu s narůžovělými očními stíny vytvořily smyslný pohled. Mezi řasenkami mám novou favoritku. Intenzivní černé pigmenty a objemový kartáček řasenky Devilash dodají mým řasám výrazný vzhled,“ popisuje Judit Bárdos.
dermacol_glamour_02
Rty: Glamour rty po celý den
Výrazné rty jsou hitem této sezóny. „Když nestíhám, základem mého make-upu je řasenka a rtěnka. A když rtěnka vydrží několik hodin, je to úžasné. Dlouhotrvající barva na rty 16H Lip Colour v odstínu č. 6 má sytou vínovo-červenou barvu a její aplikace je tak jednoduchá. V první fázi nanesu barvu, o minutku později lesk a barva vydrží na rtech dlouhé hodiny,“ rozplývá se Judit Bárdos.

Tip Dermacol
Dotáhněte glamour look v barvách marsaly k dokonalosti s dlouhotrvajícím lakem na nehty 5 Day* Stay v odstínu č. 3.

* testováno in-vivo
vizážista: Tomáš Vida, Dermacol / styling: Alexander Lindov / foto: Jena Šimková, Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář