Vztahy

Horoskop – duben 2015

Duben všeobecně přeje novým možnostem, rozšíření životních obzorů a plnění snů a přání. Na všem je ale nutné tvrdě pracovat, nic nepřijde beze snahy svůj život zlepšit. Ti, co se v minulém období rozhodli správně, začnou sklízet plody své práce. Ti, co se rozhodli špatně nebo neudělali pro zlepšení svého života doposud nic, budou mít šanci to nyní napravit.
horoskop_znameni_beran
Beran
V tomto měsíci byste se měli zaměřit zejména na svou finanční situaci, poradit se s odborníkem (finančním poradcem), vypracovat si finanční plán. Můžete pociťovat, že vám život ubíhá pod rukama a nemáte čas ani ocenit to, co vám přináší. Váš vztah možná dospěl do úrovně, kdy vzniklé problémy již nejdou napravit a vy uvažujete o jeho ukončení. Zkuste si udělat inventuru takového vztahu, pokuste se zjistit, co je v něm dobře a co naopak špatně a až následně se rozhodněte, zda ještě stojí za to na něm pracovat, nebo zda to už nemá smysl a vy chcete jít dál. Rovnocennost partnerství a harmonický vztah jsou pro vás velmi důležité atributy, bez nich nejste ve své kůži a vztah neklape tak, jak by měl. Nebojte se využít nových příležitostí, začít nové projekty, nastoupit novou cestu, zkrátka převzít kontrolu nad svým životem. Síla je ve vašich rukách, to, co uděláte nyní, bude mít vliv na další část vašeho života. Lásce přejí tyto dny: 25., 26., a 27. duben, financím pak 19. a 20. duben.
horoskop_znameni_byk
Býk
Vaše mysl bude mnohem aktivnější než v uplynulém období, můžou se dostavit nové nápady, máte možnost začít nové projekty nebo úspěšně ukončit projekty rozpracované. Někteří z vás se právě v tomto období rozhodnou pro změnu práce, budou hledat takovou, která by je bavila a naplňovala, jiní mohou postoupit výš na kariérním žebříčku a zhodnotit tak úsilí, které stávající práci dosud věnovali. Po svém životním partnerovi budete chtít, aby vás hýčkal a stimuloval všechny vaše smysly. Dobře na tom budete i po finanční stránce, budete mít dostatek peněz na vše, co budete potřebovat. Neignorujte příznaky zdravotních problémů a snažte se zbavit špatných návyků, které mohou mít dlouhodobě neblahý vliv na vaše zdraví, to máte jen jedno a nikdo vám ho zpět nevrátí. Podívejte se na svůj každodenní život, něco je třeba zlepšit, něčeho je třeba se zbavit, něco je třeba omezit. Je skvělý čas na to, svůj život „vyčistit“. Lásce přejí tyto dny: 1., 2., a 28. duben, financím pak 21. a 22. duben.
horoskop_znameni_blizenci
Blíženci
V tomto období budete potřebovat dobít ztracenou energii a tím pádem více času jen pro sebe. Je ten správný čas pro vylepšení svého vzhledu jakýmkoli způsobem, kupte si zbrusu nové oblečení nebo zajděte ke kadeřníkovi, to je zcela na vás. Máte-li pocit, že ve vašem vztahu chybí romantika, je správný čas na nové zažehnutí plamenů. Velmi důležité pro vás bude vrátit se ke svým koníčkům, které jste v poslední době zanedbávali. V tomto čase pocítíte, jak moc vám chyběly. Někteří z vás mohou svůj koníček dokonce přetavit v něco mnohem důležitějšího než jen v zábavu. Inspirace je všude kolem vás, využijte ji ke svému prospěchu. Po 18. dubnu budete mnohem blíže svým snům a jejich dosažení, můžete najít nového přítele nebo celou skupinu přátel. Lásce přeje 3., 4. a 5. duben, financím potom 23. a 24. duben.
horoskop_duben_2015_04
horoskop_znameni_rak
Rak
Máte nové nápady a chuť je sdílet s přáteli. Chcete být obklopeni stejně smýšlejícími lidmi, kteří vás budou brát takového, jaký jste. Zbývající čas pak budete chtít trávit o samotě se svým partnerem, nebo sami se svými myšlenkami. Duben je vhodným časem, kdy se můžete pustit do zásadních změn ve svém bytě či domě, je čas na dlouho plánovanou rekonstrukci, stejně, jako na malování či výměnu oken, dokonce i na prodej či koupi nové nemovitosti. Můžete urovnat dlouhotrvající spor v rodině nebo se rozhodnout k odtržení se od příbuzenstva. Ať už se rozhodnete jakkoli, nebude to rozhodnutí snadné, není však navždy, takže netravte příliš mnoho času nad tím, zda to bylo rozhodnutí správné či špatné. Změna může nastat v práci, věřte, že jste na správné cestě k dosažení svých cílů, bude to však vyžadovat tvrdou práci, využijte tedy veškerých možností, které vám budou nabídnuty. Lásce přejí tyto dubnové dny: 6. a 7., financím 25., 26. a 27.
horoskop_znameni_lev
Lev
Váš postoj k životu bude tento měsíc čistě praktický a realistický. Stojíte nohama na zemi a vidíte před sebou vše, co je třeba udělat pro dosažení svých cílů. Můžete se pustit do dlouhodobých plánů, vše do sebe bude zapadat. Úspěšní budete více než obvykle, uděláte-li však velkou chybu, i váš neúspěch může být větší než je obvyklé. Po poněkud línějším období můžete naplno nastartovat svou práci na budování stabilní budoucnosti s pevným základem. Máte rádi silné, jedinečné a stejně smýšlející lidi a s těmi také budete chtít trávit veškerý svůj volný čas. Hledáte-li lásku, můžete ji najít mezi přáteli, vaše láska může dokonce začít jako „pouhé“ přátelství. Čeká vás řešení důležitých otázek se sourozenci nebo sousedy. Po 18. dubnu nastane vhodný čas na dobrodružství, jeďte na výlet, nebo se naučte něco nového, vzrušujícího, co obohatí váš soukromý život. Toužíte po větší svobodě, chcete se vymanit z pout okolního světa, bavit se s lidmi, poznávat nové věci. Lásce přejí tyto dubnové dny: 8. a 9., financím pak 1., 2., 28. a 29.
horoskop_duben_2015_02
horoskop_znameni_panna
Panna
V průběhu dubna získáte více optimistický pohled na svět a postoj k životu. Pomalu se vytrácí plachost, chcete rozvíjet své nápady a myšlenky. O své zkušenosti se budete chtít podělit s ostatními, můžete dokonce působit jako jakýsi mentor či učitel. Toužíte po tom poznat nové lidi a nová místa, rozšířit obzory svého světa. Jste mnohem pozitivnější než obvykle, tak toho využijte ke změně. Budete-li tvrdě pracovat na tom co chcete, dosáhnete úspěchu. V tomto období budete lépe vycházet s lidmi ve svém okolí, se šéfy i s rodiči. Jako partnera hledáte někoho, kdo je úspěšný a zajistí vám pocit bezpečí, toužíte po větší svobodě ve vztahu, ale nestojíte o pocity chaosu a nestability. Správné rozhodnutí bude třeba udělat na poli financí, aby nedošlo k jeho zatmění, to by mohlo neblaze ovlivnit vaši sebedůvěru. Urovnejte staré dluhy. Začnete-li nyní na sobě pracovat a provedete-li některé důležité změny ve způsobu zacházení s financemi, budete odměněni velkými finančními možnostmi. Uvažujete-li o obchodním partnerství nebo společném podniku s někým ze známých lidí, nejvhodnější doba nastane po 18. dubnu. Vaše vůle bude silnější, než je u vás obvyklé. Lásce přejí 10., 11. a 12. duben, financím 3., 4., 5. a 30. duben.
horoskop_znameni_vahy
Váhy
Zaměřte se na závažnější aspekty svého života a začněte ho brát vážně. Neztrácejte čas ani energii povrchnostmi. Máte možnost udělat něco důležitého, co prospěje vám i ostatním, můžete někomu například pomoci s finanční stránkou (daně, dluhy, půjčky…). Je nejlepší čas na to být mezi lidmi z nejrůznějších prostředí, pustit se do nějakého dobrodružství, předat jim své zkušenosti. Je dobrý čas na cestování. Jste teď více optimističtí, vidíte všude kolem vás to lepší. V tomto období může přijít příležitost, na kterou už dlouho čekáte, přichází také čas sklizně – sklidíte, co jste zaseli – za dobré rozhodnutí budete odměněni, za špatné potrestáni. Změny můžou nastat také v rodině a rodinném životě. Jste-li svobodní, po 18. dubnu nastane vhodný čas na nový vztah nebo partnerství. Obecně lásce přejí tyto dny: 13. a 14. duben, financím pak 6. a 7. duben.
horoskop_znameni_stir
Štír
Máte-li partnera, který je pro vás oporou a je ochoten vám pomoci, můžete ze sebe vydat to nejlepší. Jste přístupni kompromisům a radám, práci ve skupině. V životě toužíte po větší harmonii a rovnováze, v partnerském vztahu po větší intimitě, nyní nastal čas na tom začít pracovat. V posledních měsících jste možná pociťovali nedostatek příležitostí k dosažení svých cílů a tak jste zlenivěli, nyní máte šanci vrátit se na správnou cestu, musíte však udělat rázný krok kupředu, snažit se porozumět svému podvědomí, poučit se z minulosti a vzhlížet do budoucnosti. Vytáhnete-li ze skříně všechny kostlivce, bude to pro vás velká úleva a osvobození. Můžete zjistit, že nic není tak hrozné, jak to na první pohled vypadá. Nechte se vést svou intuicí – chopte se nové pracovní příležitosti, zapojte se do nového projektu, pracujte na zlepšení svého životního stylu. Napoví-li vám intuice, že to ještě není to pravé, vyčkejte dalších příležitostí. Lásce přejí 15. a 16. duben, financím 8. a 9. duben.
horoskop_znameni_strelec
Střelec
Máte cit pro detail a dostatek mentální energie, jste praktičtější a efektivnější než obvykle, soustřeďte se tedy na dokončení práce, jež jste začali v minulém období. Žijete-li ve vztahu, dopřejte partnerovi více romantiky, ukažte mu, jak moc vám na něm záleží. V posledních měsících jste měli pocit, že se vám nedostává příležitostí k rozšíření obzorů svého života a k objevování světa. Nyní máte možnost vrátit vše tam, kde to chcete mít a začít znovu pracovat na dosažení svých snů. Je však nutné si uvědomit, co je v životě důležité a zda to, za čím jdete je opravdu to, co v životě chcete. Pokud jste singl, po 18. dubnu je ten pravý čas na navázání nového vztahu, jste-li zadaní, můžete se pokusit znovu rozdmýchat plameny vášně tím, že se budete svému partnerovi více věnovat, budete mu oporou. Lásce přejí 17. a 18. duben, financím pak 10., 11. a 12. duben.
horoskop_duben_2015_03
horoskop_znameni_kozoroh
Kozoroh
Zaměřte se na to, co vás nejvíc baví, ať už je to koníček nebo práce. Budete-li se dostatečně soustředit a dopřejete-li tomu dostatek času, bude se vám dařit a najdete v tom ještě větší zalíbení než doposud. Chopte se příležitosti, kterou jste již dlouho postrádali, bojujte o moc a kontrolu nad svým životem. Je čas na plánování, organizování, rutinní činnost, zaměření se na detaily. Je skvělý čas pro tvůrčí podnikání, zejména pro psaní. Pokud jste v minulém období dělali vše správně, budete odměněni velkým úspěchem a dosažením velkých cílů. Může to být čas, kdy se ohlédnete zpět a uvidíte, že toto je jeden z velkých okamžiků vašeho života, že se vám nabízí šance, stačí ji využít a tvrdě pracovat na jejím naplnění. Pokud do práce vložíte veškeré své úsilí, může se vám podařit víc, než jste si vůbec dokázali představit a budete blíž ke splnění svých snů a ambicí. Nebojte se změnit kurz, pokud cítíte, že je to třeba, že je ve vašem životě něco, co vás brzdí a blokuje. Váš praktický a realistický pohled vám umožní dobře se rozhodnout co dál. Lásce přeje 19. a 20. duben, financím 13. a 14. duben.
horoskop_znameni_vodnar
Vodnář
Věřte svým pocitům, a to i těm již minulým. V tomto období vás bude naplňovat zejména rodina, domov, známé prostředí, lidé, kteří vaši rodinu dělají rodinou. Toužíte po větším komfortu a pohodlí, podpoře a povzbuzení od svých blízkých, to samé jste ochotni poskytnout i vy jim. Rádi přijímáte i dáváte lásku. Je dobrý čas zaměřit se na rodinné záležitosti, vylepšit svůj domov, pustit se do nových tvůrčích podniků, zábavných věcí, které chcete v životě dělat. Můžete mít potíže s dokončováním povinností, s prací, kterou udělat musíte a která vás příliš nenaplňuje, rádi byste se totiž soustředili na práci, která vás baví. Práce, kterou jste udělali za poslední rok, může začít nést své ovoce, otevírají se další možnosti. K dispozici máte celý velký svět, čeká na vás. Máte energii pro spoustu nových projektů, vaše aktivní mysl a zájem o mnoho věcí plní váš pracovní kalendář s pozitivním výhledem do budoucnosti. Můžete přijít s nápadem, který vás bude naplňovat nadšením, začít nový projekt, dostat novou příležitost. Lásce přejí 21. a 22. duben, financím 15. a 16. duben.
horoskop_znameni_ryby
Ryby
V uplynulých měsících jste mohli pociťovat nedostatek příležitostí v pracovním životě i v životě vůbec. Nyní vaše aktivní mysl přichází se spoustou nových nápadů a myšlenek, zajímáte se o spoustu věcí. Tím pádem máte plné ruce práce a méně času na rodinu. Můžete znovu začít pracovat na svých snech a budoucnosti, získanou energii použijte ke svému prospěchu a zlepšení své finanční situace. Budete však muset sáhnout hluboko do své mysli a vyrovnat se s problémy, které se v minulém období objevily, a které se vám nechtělo řešit. Taková situace není pro nikoho příjemná, je ale nutné vše co vás trápí nebo zpomaluje vynést na světlo. Podívejte se na svůj život realisticky a zamyslete se nad tím, co je třeba neodkladně změnit. Nyní máte možnost změnit k lepšímu prakticky vše, každý z aspektů svého života. Nestane se to však přes noc, mějte tedy trpělivost a neustávejte po prvním nezdaru. Věřte v sebe sama a v to, že můžete být lepší. Chcete-li například ozdravit svůj vztah, začněte svůj život s partnerem více sdílet, podpora posílí nejen váš vztah, ale také vaše sebevědomí. Na konci měsíce se vaše mysl trochu zpomalí a vy budete chtít trávit více času se svými blízkými. Lásce přejí tyto dny: 23. a 24. duben, financím 17. a 18. duben.

text: redakce / foto: dreamstime, bigstock

Doporučené

Přidat komentář