Představujeme

John Paul Mitchell Systems: Cesta k úspěchu

Příběh společnosti John Paul Mitchell Systems® je stejně jedinečný, jako její produkty, které dnes lidem po celém světě pomáhají zdůraznit jejich krásu a umocnit jejich pozitivní životní pocity. Vše začalo společnou vizí kadeřníka Paula Mitchella a marketingového guru Johna Paula DeJoriy – vizí založit společnost, která kadeřníkům na celém světě ukáže cestu k úspěchu.
paul_mitchell_prestavujeme_02
Základní kámen k uskutečnění této vize položili tito dva přátelé v roce 1980. S půjčeným počátečním kapitálem pouhých 700 USD založili firmu John Paul Mitchell Systems® a pod značkou Paul Mitchell® vytvořili revoluční produkty: Shampoo One®, Shampoo Two® a The Conditioner™. Rozhodnutí zvolit dnes již legendární čistý, černobílý design produktů nebylo učiněno na základě dobře promyšlené podnikatelské strategie, jak se někteří domnívají, ale bylo jednoduše vynuceno nedostatkem peněz pro realizaci designu barevného.
paul_mitchell_prestavujeme_04
Paul Mitchell bohužel v roce 1989 podléhá rakovině slinivky a nemůže se tak stát svědkem neuvěřitelného rozvoje, který společnost prodělala a nadále prodělává. Pod vedením Johna Paula DeJoriy firma v posledních letech vyrostla ve vedoucí rodinný podnik na trhu, jehož exkluzivní portfolio je známé, uznávané a oblíbené daleko za hranicemi USA. Distributoři ve více než 80 zemích světa dosáhli toho, že se produkty společnosti John Paul Mitchell Systems® prodávají ve více než 100 000 salonech a školách.

Produkty Paul Mitchell® dokážou přinést do všedních dní velkolepou změnu. Co Vám totiž přinese více radosti, než docilovat každý den jiného stylingu a díky tomu každý den objevovat nepoznané?
paul_mitchell_prestavujeme_03
John Paul Mitchell Systems®  dodnes zůstává a i nadále zůstane věrná zásadám a vizím, se kterými byla založena. Patří k nim především výlučná orientace podpory a činnosti na kadeřníky, stejně jako angažovanost v oblasti životního prostředí a humanitárních projektů. Aby ve společnosti John Paul Mitchell Systems® garantovali i odpovídající odborné znalosti, tvoří podíl kadeřníků na všech zaměstnancích přes 30%.

Chcete vyzkoušet kosmetiku Paul Mitchell? Podívejte se, kde všude ji najdete. Klikněte na kraj a vyberte si salon, který máte nejblíže. http://www.paulmitchell.cz/nase-salony/

Chcete se zeptat profesionálů v Paul Mitchell na otázku týkající se vašich vlasů? Zašlete dotaz do naší Profesionální vlasové poradny (redakce@womanandstyle.cz). Každé dva měsíce vybereme 3 dotazy, odborníci na vlasy ze společnosti Paul Mitchell na ně odpoví a navíc vás odmění značkovými produkty z dílny Paul Mitchell.

zdroj: John Paul Mitchell Systems® / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář