Představujeme

Lush uvádí nové produkty z Oxford Street

V dubnu letošního roku britská kosmetická značka Lush otevřela na londýnské nákupní třídě Oxford Street svůj vlajkový obchod. Kromě toho, že se jednalo a stále jedná o největší obchod značky Lush vůbec, byla zde uvedena unikátní kolekce obsahující více než dvě stě produktů vyrobená pouze pro tento obchod. Kromě rozšíření stávajícího portfolia se jednalo i o zcela nové a v kosmetickém průmyslu převratné produkty, jako např. sprchové rolády nebo mycí prášky. Lush také poprvé uvedl např. přírodní mýdla vyrobená metodou za studena, pralinky do koupele, rozpustné masky na ruce a vlasy apod.

Po čtyřměsíčním čekání se konečně tyto produkty dostávají i do dalších obchodů Lush, včetně českého e-shopu a kamenného obchůdku v Praze v OC Palladium! V e-shopu najdete základní řadu, kterou budou mít všechny obchody po celém světě, v kamenné prodejně pak o několik produktů více.

Koupelové bomby
Rozpustné šumivé bomby do koupele vynalezla před 25 lety Mo Constantine, jedna ze zakladatelů značky Lush. Voňavé koule plné barev a výživných ingrediencí během té doby prošly mnoha inovacemi a stále jsou jedním z nejoblíbenějších produktů Lush. Syn Mo Constantine Jack nyní vynalezl 4 nové bomby, které na první pohled vypadají možná nenápadně. Skládají se však z mnoha vrstev, které postupným rozpouštěním vytvářejí ve vaně nečekanou barevnou podívanou a jsou v podstatě malým uměleckým dílem.
lush_novinky_podzim_03
Tuhé pěny do koupele
Nové přírůstky do stále populárnější kolekce tuhých koupelových pěn (se kterými LUSH přišel poprvé v roce 1998) jsou plné nejlepších esenciálních olejů, jež mají blahodárné účinky na pokožku i mysl. Jsou bez obalu, nevytvářejí tedy žádný odpad, ani nepotřebují žádné konzervační látky.

Produkty do sprchy
Lush během svých 20 let od založení přinesl na trh sprchových produktů inovativní tělová másla a peelingy v tuhé podobě, sprchová želé nebo nedávno i sprchový opalovací přípravek. Letošní novinkou, která je opět dalším krokem kupředu v kosmetické inovaci, jsou mycí prášky a sprchové rolády. Vedle nich je sprchová řada obohacená o několik skvělých sprchových gelů a krémů a tělové scruby.

Mýdla
Vedle produktů do vany jsou mýdla základním kamenem značky Lush. Vždy obsahovala čerstvé ovoce a zeleninu, bylinky a esenciální oleje a ze začátku byla vyráběna v jednoduchých bochníkových formách. I u mýdel však probíhá neustálé zdokonalování a vyvíjení nových technik. V roce 2009 přestal Lush používat mýdlovou bázi s palmovým olejem, v roce 2014 vyvinul svoji vlastní mýdlovou bázi na základě slunečnicového oleje, kakaového másla, fair trade bio kakaového másla a oleje z pšeničných klíčků. Letos zákazníci doslova užasli nad rozličnými tvary nových mýdel ve válcovitých tvarech, se třpytkami a nečekanými vůněmi.
lush_novinky_podzim_02
Vlasové oleje
Inovativní řešení pro hýčkání vlasů i vlasové pokožky inspirované rozpustnou čokoládou na tyčce. Po rozmíchání oleje v horké vodě vznikne krémová směs, která se aplikuje na suché vlasy před umytím. Pomáhají suchým vlasům a také zkrotit ty neposlušné.

Pleťové masky
Další klasika od Lush. Čerstvé masky se do všech obchůdků Lush doručují expresně každý týden, je třeba je uchovávat v ledničce a spotřebovat byste je měli do tří týdnů. Tyto úžasně čerstvé směsi poskytují úlevu suché, mastné i problematické pokožce, jelikož obsahují jedinečné aktivní přísady.

Ruce a nohy
Nejen o pokožku obličeje a těla je potřeba pečovat, i pokožka rukou a nohou si zaslouží pořádné rozmazlení! Nové produkty zajistí svěží nožky a krásně hebké ruce.

zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář