Filmové novinky

Magic Box uvádí filmové novinky – květen 2017

Květen přináší filmovým fanouškům opravdové lahůdky – film oceněný 6ti Oscary – muzikál La La Land, Spojence od režiséra Forresta Gumpa a Trosečníka v hlavní roli s Bradem Pittem nebo českou komedii Všechno nebo nic s Táňou Pauhofovou a Klárou Issovou. Zkrátka – máte se na co těšit!

Pod rouškou noci (akční)
Film od režiséra filmů Argo a Město. Samozvaný gangster a odpůrce zavedených pořádků Joe Coughlin (Ben Affleck) není jako zločinci, pro něž odmítá pracovat: Joe má otevřené srdce a smysl pro spravedlnost. S úmyslem napravit křivdy, které na něm byly napáchány, se pustí do riskantního podniku. Společně se svými drsnými hochy vymění Boston za Tampu a vychutná si pomstu sladší než melasa v rumu, s nímž nelegálně kšeftuje. Jenže zjistí, že i za ni se platí.

Ve filmu hrají: Ben Affleck, Remo Girone, Elle Fanning, Zoe Saldana, Sienna Miller, Chris Messina, Scott Eastwood, Anthony Michael Hall a další.

Na DVD najdete také bonusový materiál: Vynechané scény s komentářem

V prodeji od 3. 5. 2017
magicbox_novinky_dvd_kveten_2017_02
La La Land (muzikál, komedie, romantický)
Film oceněný 6ti Oscary 2016 včetně Nejlepší režie, Nejlepší herečka, Nejlepší píseň. Začínající herečka Mia (Emma Stone) a jazzový pianista Sebastian (Ryan Gosling) se do sebe zamilují, zatímco se snaží uspět ve městě zmarněných nadějí a zlomených srdcí. Jedinečný muzikál zasazený do současného Los Angeles vypráví o radostech i trpkých zklamáních na cestě za svými sny. Pod vedením Damiena Chazellea, oceněného Oscarem za režii, rozkvétá příběh plný velkolepých tanečních čísel, skvělých písní a neutuchajících citů.

Ve filmu hrají: Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons, Finn Wittrock, John Legend, Rosemarie DeWitt, Jason Fuchs, Sonoja Mizuno a další.

Na DVD najdete také bonusový materiál: Hudba La La Landu. Milostný dopis Los Angeles. Ryan a Emma + dalších více než 30 minut bonusů!

V prodeji od 24. 5. 2017

Všechno nebo nic (komedie, romantický)

Film podle bestselleru Evity Urbaníkové. Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, „protože ji má rád“. A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi… Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali…

Ve filmu hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Zuzana Kronerová, Luděk Sobota, Jan Budař, Vlastina Svátková, Petra Hřebíčková, Bronisław Wrocławski, Vladimíra Havlíčková, Marek Salvet, David Piskor, Amélie Pokorná, Václav Upír Krejčí, Leoš Mareš.

V prodeji od: 17. 5. 2017

 

Já, Daniel Blake (drama)
Film, který dobyl srdce kritiků i diváků po celém světě. Dvojnásobný držitel Zlaté palmy z Cannes Ken Loach vypráví příběh padesátníka Daniela Blakea z Newcastlu, který se poté, co prodělá infarkt, ocitne ve vyčerpávajícím kolotoči žádostí o podpůrné státní dávky. Zatímco se snaží prokousat absurdními byrokratickými procesy, potkává svobodnou matku Katie a její dvě děti. Neúplná rodina má jedinou šanci, jak uniknout jednopokojáku na bezdomovecké ubytovně – přijmout byt v neznámém městě 300 mil daleko. Daniel a Katie se každý po svém snaží vypořádat s příkořími systému, a přitom neztratit zbytky důstojnosti. Já, Daniel Blake je film o soucitu, sounáležitosti a hrdosti.

Ve filmu hrají: Dave Johns, Hayley Squires, Micky McGregor, Briana Shann, Dylan McKiernan.

V prodeji od 10. 5. 2017

Spojenci (drama)
Režisér Forresta Gumpa a Trosečníka přináší „romantický thriller, který si nesmíte nechat ujít“ (Mark S. Allen, ABC TV). Agent Max Vatan (Brad Pitt) zjišťuje, že jeho manželka (Marion Cotillard) zřejmě tajně spolupracuje s nepřítelem. Má pouhých 72 hodin na to, aby dokázal její nevinu a zachránil rodinu před nemyslitelným. Prožijte si naplno poutavý závod s časem, o kterém kritika mluví jako o „nejlepším snímku roku“ (Athenia Veliz-Dunn).

Ve filmu hrají: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris, Daniel Betts, Simon McBurney, Marion Bailey, Lizzy Caplan, Anton Lesser a další.

Na DVD najdete také bonusový materiál: Příběh Spojenců. Z kulis až na Saharu: o produkci filmu. Dokud nás smrt nerozdělí: Max a Marianne. Dámy a pánové: Herečky a herci

V prodeji od: 31. 5. 2017

text: redakce, Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář