Filmové novinky, Volný čas

Magic Box uvádí filmové novinky – leden 2017

Kdo by čekal, že první měsíc v roce bude na filmy skoupý, ten by se velmi mýlil. V lednu nejen, že vyšla spousta novinek na DVD a Blu-ray nosičích, ale vyšly takové filmy jako Sully: Zázrak na řece Hudson, Oko v oblacích nebo Božská Florence. My vám dnes představíme 5 z nich.

Sully: Zázrak na řece Hudson (drama)
15. ledna 2009 se kapitán Chesley „Sully“ Sullenberger (Tom Hanks) a druhý pilot (Aaron Eckhart) vydávají na rutinní let, který se promění v horor. Sully dokáže nemožné a přistane s nefunkčním letadlem na hladině chladné řeky Hudson, a zachrání tak všech 155 životů na palubě. Přestože je Sully za tuto dosud nevídanou ukázku leteckého umění oslavován, hrozí mu důkladné vyšetřování, jenž může zničit jeho pověst i kariéru.

Ve filmu hrají: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn, Autumn Reeser, Jamey Sheridan, Holt McCallany, Jerry Ferrara a další. Scénář: Todd Komarnicki, režie: Clint Eastwood.

Bonusy: Sully Sullenberger: Muž v pozadí zázraku – rozdíl mezi neštěstím a záchranou dělá charakter muže s rukama na řízení

 

V prodeji od: 18. 1. 2017

Boj za svobodu (válečný, drama)
Boj za svobodu přináší velkolepé akční drama (podle skutečného příběhu) zasazené do dob americké občanské války. Snímek vypráví příběh odbojného jižanského farmáře Newta Knighta a jeho ozbrojené revolty proti Konfederaci. Knight spolu s dalšími drobnými farmáři a místními otroky roznítil povstání, které vyústilo v odtržení mississippského okrsku Jones County od Konfederace a k založení Svobodného státu Jones.

Ve filmu hrají: Matthew McConaughey, Gugu Mbatha-Raw, Keri Russell, Mahershala Ali, Jacob Lofland, Sean Bridgers, Christopher Berry, Jessica Collins a další. Scénář a režie: Gary Ross.

V prodeji od: 11. 1. 2017

Criminal: V hlavě zločince (akční, drama)
Příběh správného muže v nesprávném těle. Posledním zoufalým pokusem o zastavení ďábelského spiknutí je implantace vzpomínek, tajemství a dovedností mrtvého agenta CIA nevypočitatelnému a nebezpečnému odsouzenci na smrt v naději, že dokáže dokončit agentovu misi.

Ve filmu hrají: Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Gal Gadot, Ryan Reynolds, Jordi Molla, Michael Pitt, Antje Traue a další. Scénář: Douglas Cook, David Weisberg, režie: Ariel Vromen.

V prodeji od: 11. 1. 2017

Oko v oblacích (válečný, drama)
„Strhující thriller“ (New York Times) Oko v oblacích kombinuje hvězdné obsazení se silným aktuálním příběhem. Plukovnice britské armády Katherine Powell velí mezinárodní misi s cílem zajmout v Keni nebezpečné teroristy. Když však zjistí, že teroristé plánují sebevražedný útok, účel mise se rázem změní ze „zajmout“ na „zabít“. Na místo jsou povoláni američtí piloti s drony, ale ve chvíli, kdy se na bitevním poli objeví devítiletá dívka, se u pilota Steva Wattse dostaví krize svědomí, která má za následek mezinárodní roztržku.

Ve filmu hrají: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman, Barkhad Abdi, Phoebe Fox, Jeremy Northam, Iain Glen, Richard McCabe a další. Scénář: Guy Hibbert, režie: Gavin Hood.

V prodeji od: 11. 1. 2017
magicbox_novinky_dvd_leden_2017_02
Obr Dobr (fantasy, rodinný)
Vydejte se spolu se Sofií do magického světa Obra Dobra, laskavého, ale trochu popleteného obra, který umí lidem namíchat ty nejkrásnější sny. Aby do našeho světa nepronikli jeho zlí lidožraví bratři, musí se Sofií vymyslet plán, jak jim v tom jednou provždy zabránit. Držte si klobouky, čoklověci, dobrodružná výprava dvou přátel začíná!

Hrají: Mark Rylance, Ruby Barnhill, Bill Hader, Penelope Wilton, Rebecca Hall, Jemaine Clement, Michael Adamthwaite, Adam Godley a další. Scénář: Melissa Mathison , režie: Steven Spielberg.

V prodeji od: 18. 1. 2017

text: redakce, Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář