Filmové novinky, Volný čas

Magic Box uvádí filmové novinky – únor 2017

Únorové novinky udělají filmovým fanouškům určitě radost. Světlo světa spatřily snímky jako Dívka ve vlaku s Emily Blunt, Zúčtování s Benem Affleckem, Blair Witch: 20 let poté nebo Woodyho Café Society. Dnes vám představíme 5 novinek, o kterých si myslíme, že rozhodně stojí za zhlédnutí.

Dívka ve vlaku (thriller, drama, krimi)
Film natočený podle knižního bestselleru roku 2015. Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason‘. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela.

Ve filmu hrají: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans, Édgar Ramírez, Allison Janney, Lisa Kudrow a další.

Na DVD najdete také bonusy:
– Vystřižené a prodloužené scény
– Dívka a ženy
– Na palubě vlaku

V prodeji na DVD a Blu-ray od 22. 2. 2017

Zúčtování (akční, drama, thriller)

Matematický génius Christian Wolff, který se cítí lépe mezi čísly než mezi lidmi, pracuje jako nezávislý účetní pro nejnebezpečnější zločinecké organizace na světě. Když kolem něj začne utahovat svoje smyčky oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, přijme Christian zakázku od zákonného klienta: společnost zabývající se robotikou. Její účetní totiž přišla na nesrovnalosti v řádech milionů dolarů. Jenže jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých.

 

Ve filmu hrají: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal, Jeffrey Tambor, John Lithgow, Michael Beasley, Boualem Hassaine a další.

V prodeji na DVD a Blu-ray od 22. 2. 2017

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (akční, katastrofický, drama)
Film inspirovaný pravdivým příběhem skutečných hrdinů. 20. dubna 2010 došlo v Mexickém zálivu na plovoucí vrtné plošině Deepwater Horizon k jedné z největších člověkem způsobených katastrof na světě. Tento příběh popisuje odvážné muže a ženy, kteří svým hrdinstvím zachránili životy na palubě a navždy změnili osudy mnoha lidí.

Ve filmu hrají: Mark Wahlberg, Dylan O’Brien, Kate Hudson, Kurt Russell, John Malkovich, Gina Rodriguez, Joe Chrest, Chris Ashworth a další.

V prodeji na DVD a Blu-ray od 15. 2. 2017

Café Society (drama, komedie, romance)
Hořkosladká romance Woodyho Allena CAFÉ SOCIETY sleduje cestu Bobbyho Dorfmana z Bronxu do Hollywoodu, kde se zamiluje do půvabné Vonnie, a zpátky do New Yorku, kde ho pohltí pulzující noční život společenské smetánky. Okouzlující příběh zasazený do 30. let minulého století vypráví o snech a citech, které neumírají.

Ve filmu hrají: Jesse Eisenberg, Steve Carell, Kristen Stewart, Blake Lively, Sheryl Lee, Paul Schackman, Richard Portnow, Jeannie Berlin a další.

V prodeji na DVD a Blu-ray od 8. 2. 2017
magicbox_novinky_dvd_unor_2017_02
Já, kocour (rodinný, komedie)
Tom Brand je závratně úspěšný byznysmen, kterému ale nezbývá čas na rodinu. Při cestě na oslavu jedenáctých narozenin dcery Rebeccy se však všechno změní. Tom má šílenou nehodu a po probuzení se probouzí v těle kočky, kterou vezl Rebecce jako dárek! Má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.

Ve filmu hrají: Jennifer Garner, Robbie Amell, Kevin Spacey, Christopher Walken, Malina Weissman, Mark Consuelos, Teddy Sears, Nathaly Thibault a další.

Na DVD najdete také bonusy:
– Rozhovory s tvůrci
– Filmové klipy

V prodeji na DVD od 22. 2. 2017

Mezi další únorové novinky společnosti Magic Box patří například: akční komedie Zilionáři, mysteriózní thriller Nerve: Hra o život nebo komedie Taxi Teherán. Všechny je najdete na stránkách www.magicbox.cz.

text: redakce, Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář