Představujeme

Remington IPL6000F: Řekněte chloupkům sbohem!

Patříte mezi ženy či muže, pro které je ochlupení esteticky nežádoucí nebo zkrátka jen dáváte přednost hladkému tělu? Nebaví vás neustálé návštěvy salonu a bolestivé depilace? Hledáte praktické, rychlé a hlavně konečné řešení? Zajímavou volbou pro vás může být nový systém IPL6000F společnosti Remington, vyvinutý ve spolupráci s předními dermatology. Zařízení funguje na technologii velmi intenzivních světelných impulzů (IPL – Intense Pulsed Light), které ničí vlasové folikuly.

IPL6000F je možné bez problémů použít na trvalé odstranění chloupků na obličeji (pouze pro dámy, pod lícní kostí), nohách, rukou, podpaží, oblasti bikin, zádech, hrudníku či ramenou.
remington_depilator_02
Bezbolestná technologie rychlého světelného záblesku IPL (stejná technologie, jakou využívají profesionální salony, kliniky a dermatologové), nabízí klinicky ověřený účinek v domácích podmínkách. Integrovaný senzor pleti zajistí, že aplikace bude prováděna pouze na vhodném typu pokožky. Nová křemičitá žárovka s dlouhou životností nabízí až na 65.000 záblesků a tedy dlouhou životnost.

Remington IPL6000F nabízí dva režimy chodu – Multi-Flash (pro ošetření větších míst) a Single-Flash (detailní použití). V balení nechybí ani obličejový nástavec.

Majitelku či majitele IPL6000F potěší bezesporu také rychlé navrácení nákladů na pořízení. Cena ošetření s pomocí IPL by v salónu při větší aplikaci záhy překročila cenu systému Remington. Navíc aplikace v domácích podmínkách samozřejmě nabízí větší pohodlí.

Individuální výsledky se mohou lišit. V průběhu klinické studie pozorovalo 66 % účastníků úbytek chloupků dvanáct měsíců po pouhých třech aplikacích. Podobný výsledek mají i profesionální přístroje.

Připravte se na permanentní odstranění chloupků.

Cena: 10 199 Kč

zdroj: Remington / komerční sdělení

cz.remington-europe.com
www.datart.cz

Doporučené

2 komentářů

  • Klára Neumannová 11/04/2014 at 10.18

    Dobrý den, zaujala mne nabídka tohoto IPLka a mám dotaz. Pokud bych s ním nebyla spokojena, můžu ho vrátit do těch 60 dnů tam, kde ho koupím nebo na nějakém speciálním pracovišti – například přímo na Remingtonu? Děkuji za odpověď. Klára

    Odpovědět

Přidat komentář