Představujeme

Společnost Kiehl’s Since 1851 otevře svůj první obchod v Praze

Společnost Kiehl’s by ráda s hrdostí oznámila, že bude nabízet své celosvětově vyhlášené a mimořádně kvalitní produkty péče o pleť, tělo i vlasy i v Čechách a to v Obchodním centru Nový Smíchov.

Společnost Kiehl’s Since 1851, která sídlí v New York City, se opírá o svou bohatou farmaceutickou historii a nabízí produkty péče o pleť, tělo a o vlasy špičkové kvality. V letošním roce otevírá své dveře i v Čechách, a to na přelomu května a června 2014 v OC Nový Smíchov.

Tradice společnosti Kiehl’s
Tradice společnosti Kiehl’s, která se zaměřuje především na zájmy svých zákazníků, stojí v srdci každého produktu, který naše společnost za svou stotřiašedesátiletou historii představila, a to od vývoje produktu, přes jeho testování, až po jedinečné dekorace obchodů. Máme jeden zásadní cíl: Obsluhovat zákazníka v pozorném a příjemném prostředí, v němž budeme nabízet vyzkoušené a ověřené kosmetické produkty naší společnosti, které si zamilovali zákazníci po celém světě.

Ve všech obchodech Kiehl’s se mísí lékárenská tradice s moderními prvky, které odkazují ke  kořenům sahajícím do newyorské čtvrti East Village. Každý návštěvník, který do našeho jedinečného obchodu vstoupí, se ihned ponoří do dlouhé historie značky Kiehl’s a jejího výstředního rázu. Po celém prostoru obchodu může narazit na dědictví značky Kiehl’s, a to včetně fotografií původního newyorského obchodu, zakladatelů značky Kiehl’s i různých akcí, které značka sponzorovala. Návštěvníky překvapí i zcela netradiční prvky, mezi něž patří legendární kostlivec jménem „Mr. Bones“. Na světě nenajdete dva úplně stejné obchody Kiehl’s, ze všech však doslova sálá starobylá lékárnická tradice.
kiehl_spolecnost_02
„Těší nás, že můžeme do Prahy přivést nový obchod Kiehl’s. Budeme v něm nabízet své špičkové kosmetické produkty pomocí toho nejpozornějšího a nejosobnějšího přístupu ke klientům, v němž se odráží odkaz naší dlouholeté lékárenské tradice,“ říká Cheryl Vitali, celosvětová generální manažerka společnosti Kiehl’s.

Společnost Kiehl’s, která se už celá desetiletí věnuje lokálním problémům, zaměřuje své filantropické aktivity do tří směrů: Výzkum HIV/AIDS, problémy dětí a životní prostředí. I v Čechách se bude společnost Kiehl´s věnovat charitativním projektům, které se budou zaměřovat na tyto tři otázky.

Služby pro naše zákazníky
Spolu s tímto jedinečným a osobitým prodejním prostředím zůstává společnost Kiehl’s Since 1851 věrná svému dlouholetému odkazu, a tak v každém ze svých obchodů nabízí bezkonkurenční zákaznické služby. Všichni zástupci společnosti Kiehl’s perfektně ovládají jedinečný klientský servis, znají veškeré přísady a v souladu s farmaceutickou minulostí společnosti umějí doporučit vhodnou péči a příslušné použití produktu. To zákazníkovi přinese řešení na míru, které bude cílit na individuální potřeby konkrétní pleti nebo vlasů.

Obchod Kiehl’s v OC Nový Smíchov tak bude, stejně jako ve všech ostatních obchodech, hrdě pokračovat v unikátní tradici nabízení vzorků „vyzkoušejte před zakoupením“, která vznikla už před dvaadevadesáti lety v prvním newyorském obchodě. Dalšími benefity jsou věrnostní program pro zákazníky a program pro ochranu životního prostředí spojený s recyklací. Těmito aktivitami se Kiehl’s odlišuje od ostatních značek na trhu.

„V Kiehl’s hluboce důvěřujeme účinnosti našich produktů i jejich doporučovaných použití, která reagují na individuální potřeby každého zákazníka. V našem programu nabízení vzorků se odráží dlouhodobá lékárenská tradice společnosti Kiehl’s… A dávno nastavená laťka. Naším posláním je plnit individuální potřeby každého zákazníka, a jelikož tyto principy přečkaly celá desetiletí, lze je považovat za prověřené časem,” uvádí Cheryl Vitali.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Kiehl´s v Obchodním centru Nový Smíchov.

text: Kiehl´s / foto: Kiehl´s / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář