Představujeme

Svět bytových vůní

Udělejte si ze svého bytu domov. Zaplňte ho příjemnou vůní tak, aby pro vás byl místem klidu a relaxace. Místem, kam se každý večer budete rádi vracet, kde si společně s rodinou vychutnáte chvíle zaslouženého odpočinku.

Svět bytových vůní je internetový obchod s největší nabídkou bytových vůní a kamennou prodejnou ve Zlíně. Zde si můžete nakoupit, objednat, či zdarma vyzvednout zboží z e-shopu, prohlédnout si novinky a především přivonět k testrům téměř všech vůní z nabídky. Příjemný personál vám předvede, jak pracují katalytické lampy, ultrazvukové či aroma difuzéry. Odborně vám poradí s výběrem vhodné vůně pro váš domov či kancelář. Parkování zdarma je zde samozřejmostí.
lampa_svet_vuni_03
Na internetových stránkách obchodu najdete nejen velké množství zboží – od vůní do auta, přes bytové spreje, vůně pro textilie, vůně do kabelky, vonné svíčky a esenciální oleje, voňavé stojany na mobilní telefon nebo tablet, až po ultrazvukové difuzéry a katalytické lampy, ale také mnoho užitečných informací, mezi něž patří například „Slovníček produktů“, který vám osvětlí význam a úlohu jednotlivých nabízených produktů (difuzér, bytový sprej, katalytická aroma lampa, parfémovaný kámen a mnohé další), „Věrnostní program“ vám dovolí čerpat výhody z vašich nákupů, „Dárek k objednávce“ umožní získat slevový kupon nebo dopravu zdarma, „Výdejní místa v ČR“ obsahují seznam 55 míst, kde si objednané zboží můžete vyzvednout. V sekci „Video návody“ najdete například návod na použití aroma lampy.

Vůni pro svůj byt, kancelář či automobil si můžete vybrat podle značky, nebo typu výrobku.

Sortiment, který si ve Světě bytových vůní můžete zakoupit, pochází pouze od dodavatelů certifikovaných výrobci. To v podstatě znemožňuje, aby bylo dodáno zboží v horší kvalitě, nebo neoriginální zboží. Všechny interiérové parfémy a vůně mají kvalitní základ, vonné esence se vyrábějí výhradně v Evropské unii a většinou vlastní švýcarský certifikát zdravotní nezávadnosti IFRA. O kvalitě obchodu svědčí i ocenění, kterých se mu dostává: Zlatá pečeť „Ověřeno zákazníky“, zlatá pečeť „Garance vrácení peněz“ a ocenění „Poctivý český podnikatel 2014″ od České asociace podnikatelů mluví za vše.
lampa_svet_vuni_02
Filosofie obchodu
„Produkty a hodnoty, kterými se obklopujeme, vytvářejí kvalitu našeho života. Proto pro Vás vybírám jedinečné výrobce, z jejichž výrobků vyzařuje poctivé zpracování, vyzrálá technologie a energie, která potěší duši a přispěje k tomu, aby byl Váš domov radostným.“

Iveta Zábranská
majitelka obchodu

Svět bytových vůní / komerční sdělení

Více informací, kompletní sortiment včetně fotografií i nabídku slev najdete na: www.svetbytovychvuni.cz

Doporučené

Přidat komentář