Vánoční tipy

Tipy na dárky – Vánoce 2015

A jsme tu s dalšími, v pořadí druhými tipy na dárky pod stromeček. Opět zde najdete inspiraci na dárky pro své blízké – rodiče, přátele, partnery, děti…

Vánoce s Bentley
Pouze absolutní top značky hrají roli v dnešním světě luxusního zboží. Existuje malý elitní klub značek, které vládnou světu, díky svému jedinečnému přístupu k životu a vynikající kvalitě svých produktů. Nejprestižnější jméno v této exkluzivní společnosti má britská ikonická značka Bentley Motors – nesporně nejlepší ve své třídě po celá desetiletí. V roce 2013 Bentley poprvé představuje prémiovou vůni pro muže: Bentley For Men – vůni, vytvořenou speciálně pro kosmopolitní, sebevědomé, individualistické muže, kteří jsou velmi orientovaní na úspěch a uspokojí je jen to nejlepší. Parfém inspirovaný tou nejjemnější kůží, nádherným dřevem a vytříbeným designem.
tipy_na_darky_02_bentley
Ještě více kůže, více koření, více pačuli… To je Bentley for Men Intense – vůně obohacená o intenzivní nóty kadidla, které jí propůjčují ještě více plnosti. Přidány byly také tóny africké pelargónie, které vytváří elegantně aromatický doprovod této bohaté kompozici. V srdci vůně najdeme labdanum, pryskyřici, která plynule završuje kožené nóty a vytváří intenzivní jantarovou rezonanci. Spodní dřevité nóty jsou ještě zesíleny a jejich rozměr je zdůrazněn tóny santalového dřeva.

Bentley for Men Azure – tato mocně expresivní vůně se svěžím akcentem je stvořena pro sportovního a inteligentního muže. Bentley Azure vás okouzlí okamžitým výbuchem svěžesti. Srdce vůně tvoří kompozice zvláště rafinovaná: kořeněné tóny Středomoří vytváří levandule a šalvěj a završují ji transparentní akcenty čaje, jemné a vysoce moderní. Aby vůně zprostředkovala typicky luxusní pocit nadčasovosti ve stylu značky Bentley, je srdce vůně tvořeno skvělými tóny luxusních ingrediencí, jako kašmírové dřevo, fazole tonka a exkluzivní vůně molekuly orcanox.

S jakoukoli vůní Bentley nemůžete udělat chybu! Najdete je exkluzivně v síti parfumérií Douglas.

Vánoce u Hartmann-Rico
Infračervený teploměr Thermoval Baby

Pro rodiče těch nejmenších uvedl na trh úspěšný výrobce zdravotnických prostředků Hartmann-Rico nový bezdotykový infračervený teploměr, jenž dokáže měřit teplotu bez nutnosti přímého kontaktu s nemocným. Při měření tělesné teploty kojenců či batolat není potřeba přerušovat spánek jako při měření s klasickými teploměry. Stačí pár vteřin podržet snímač teploměru ve výšce 3-5 cm nad pokožkou a pohybovat s ním 3 sekundy od středu čela ke spánku. Po ukončení měření se displej rozsvítí modře, v případě zvýšené teploty se rozsvítí červeně. Teploměr se ovládá jedním tlačítkem Scan a v paměti si uchovává hodnoty posledních 10 měření. Pečlivé maminky ocení nejen jeho rychlost a jednoduchost, ale i všestrannost – změřit jím mohou i teplotu předmětů či tekutin, při namíření přístroje do otevřeného prostoru můžete stejně rychle zjistit i teplotu vzduchu v dětském pokoji. Teploměr Thermoval Baby přináší rychlé a komfortní bezdotykové měření, které ocení nejen miminka, ale i jejich rodiče. Je běžně dostupný v lékárnách, s doporučenou cenou 1 199 Kč.
tipy_na_darky_02_hartmann
Plechová retro lékárnička s teploměrem Thermoval standard
Plechová retro lékárnička je inspirována obrázky takzvaných pin-up dívek, které byly typické pro dvacátá léta. Pod víkem Retro lékárničky se skrývají nejmodernější prostředky pro domácí ošetření drobných poranění. Nechybí teploměr Thermoval standard pro rychlé a snadné měření teploty, fixační náplast z fólie Omnifilm, na kterou nejsou potřeba nůžky, super elastické fixační hydrofilní obinadlo a sterilní gázový čtverec Sterilux. Dostatek volného prostoru ji umožňuje doplnit o léky a materiál individuální potřeby a mít vše pro ošetření a poskytování první pomoci na jednom místě. Limitovaná edice retro lékárniček je již nyní k dispozici v lékárnách za doporučenou cenu 393 Kč.

Vánoční balení Tensoval duo control
Automatický a snadno ovladatelný pažní tlakoměr Tensoval duo control jako jediný na trhu kombinuje dvě metody měření krevního tlaku – oscilometrickou a poslechovou. Díky tomu jej mohou používat i pacienti trpící arytmií. Přístroj nabízí paměť na 60 hodnot, a to hned pro dva uživatele. Pro každého z nich umí také vypočítat jak celkové průměrné hodnoty, tak průměr z ranních a večerních výsledků. S přiloženou baterií pak lze provést až 1400 měření. Ovládání tlakoměru je velmi snadné a intuitivní, poradí si s ním tedy i lidé v důchodovém věku. Stačí k němu jediné tlačítko, výsledky měření se pak zobrazují na velkém a přehledném displeji. Manžeta má inovovaný tvar, díky kterému ji prakticky nelze nasadit chybně. Technologie Comfort Air navíc zajistí pohodlné a bezbolestné nafouknutí. Uživatelé rovněž mohou využít moderní funkce tlakoměru a propojit jej přes síťový kabel s počítačem. Díky tomu je možné veškeré naměřené hodnoty odeslat na internetový Tensoval Online-Portal, kde lze s daty dále pracovat. Doporučená prodejní cena dárkového balení Tensoval duo control je 2 164 Kč.

S Clarisonic darujete radost, lásku a skvělou pleť
Limitovaná edice Mia2 – Love a Dance

Společnost Clarisonic hrdě oznamuje svou spolupráci s Nadací Keitha Haringa a přináší svou vůbec první uměleckou edici přístrojů na čištění pleti. Přístroje Mia2 v limitované edici Love a Dance zdobí ikonické obrázky z díla Keitha Haringa. Přístroje fungují na bázi oscilace směrem sem a tam v sonické frekvenci, která přesahuje více než 300 pohybů za sekundu. Pleť jemně ale účinně čistí (dokonce 6x lépe než manuální čištění), během čištění dochází také k uvolňování zanesených pórů. Čištění s přístrojem Clarisonic je vhodné i pro citlivou pleť a naprosto bezpečné i při použití 2x denně. Používání přístroje je velmi jednoduché, už za pouhou minutu dosáhnete viditelně čistší a zdravější pleti. Clarisonic je přístroj na domácí použití doporučovaný americkými dermatology. Jeho technologii chrání více než 40 patentů. Přístroje Mia2 v limitované edici Love a Dance jsou k dostání v krásném dárkovém balení, ve kterém navíc najdete speciální voděodolnou taštičku s potiskem Love na vnější straně a potiskem Dance na straně vnitřní. Spolu s kosmetickou taštičkou v balení najdete: přístroj Mia2 a kartáčovou hlavici na citlivou pleť, cestovní verzi osvěžujícího čistícího gelu, univerzální nabíječku. Značku Clarisonic a její produkty najdete exkluzivně ve vybraných parfumeriích Sephora. Clarisonic x Keith Haring přístroje Love a Dance jsou již nyní dostupné za cenu 4 250 Kč.
tipy_na_darky_02_clarisonic
V minulém vydání Tipů na vánoční dárky jsme vám představili knižní tituly pro ženy. V dnešním vydání vám představíme knihy, které se jistě stanou příjemným překvapením, pokud je pod vánoční stromeček uložíte pánům.

Vánoce s knihou: Čtení pro muže
Roslund Anders, Thunberg Stefan – Made in Sweden

Made in Sweden – příběh volně inspirovaný činností takzvaného Vojenského gangu, který působil ve Švédsku v 90. letech. Všechno si natrénovali. Vteřinu po vteřině. Každý pohyb. Žádný svědek nebude schopen říct, co se vlastně stalo, žádný policista nebude schopen najít jedinou stopu. Když se třem bratrům před mnoha lety rozpadla rodina, stmelilo je to dohromady. Leo, Felix a Vincent – na tato tři jména už nikdy nezapomenete. Made in Sweden je román o nejbezohlednějším a současně nejvynalézavějším gangu, který kdy Švédsko zažilo. O bankovních lupičích, kteří přišli odnikud. Ale také o jedné rodině, sourozenecké lásce, která nezná hranic a o otcích a synech. O skutečnosti, která se stává fikcí. Knihu můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu na www.bux.cz.

Frank Schätzing – Breaking News
Dalším skvělým titulem letošního předvánočního období je bezesporu 888 stránkový Breaking News. Tom Hagen, reportérská hvězda mezi válečnými zpravodaji, je vždy v první linii a odhodlán podstoupit jakékoli riziko. Specializuje se na země Blízkého východu a referuje odtud přímo z pekla. Jenže v Afghánistánu ho štěstí opustí. Jeho pověst se octne v troskách a zoufale bojuje o svůj comeback. O tři roky později se mu v Izraeli naskytne příležitost. Ale novinářská sláva, kterou si od toho slibuje, se nedopatřením zvrtne ve štvanici. Hagen na útěku před tajnými agenty a nebezpečnými zabijáky bojuje o holé přežití – proti spiknutí, jehož počátky sahají do koloniální Palestiny, kdy začal klíčit pozdější blízkovýchodní konflikt… Knihu můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu na www.bux.cz.
tipy_na_darky_02_cteni_muzi
David Lagercrantz – Dívka v pavoučí síti
A konečně Dívka v pavoučí síti – kniha, na níž čekaly miliony čtenářů po celém světě. Mikael Blomkvist a Lisbeth Salanderová opět spolu. Časopis Milénium má nové majitele a proslýchá se, že investigativní novinář Mikael Blomkvist je vyhořelý a uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Balder mu sdělí, že pro něj má důležité informace a že se setkal s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist velice dobře zná. Mikael Blomkvist doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebují. Ovšem Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily… Knihu můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu na www.nakladatelstvi.hostbrno.cz

Vánoce u Samsonite
Disney kolekce od Samsonite

Dětská zavazadla s motivy oblíbených postav zaznamenala v minulé sezoně velký úspěch nejenom u dětí, ale i u jejich rodičů. Letos se z roztomilých a hravých zavazadel můžete znovu radovat společně. Samsonite vyvíjí maximální úsilí k tomu, aby uspokojil nejenom velké, ale i malé cestovatele. Dobře totiž ví, že i ti nejmenší potřebují mít svůj vlastní komfort během cestování. Všechny děti milují pohádkové motivy a hrdiny a mají je spojené s těmi nejpříjemnějšími chvílemi a bezstarostnými momenty. Splňte vašim dětem jejich přání a pořiďte jim kufr, školní brašnu, batůžek, penál na školní pomůcky či batoh na cvičení s motivy, které důvěrně znají a hodně pro ně znamenají.
tipy_na_darky_02_darky_deti
text: redakce, výrobci (vydavatelé) / foto: bigstock, výrobci (vydavatelé) / komerční sdělení

Doporučené

5 komentářů

Přidat komentář