Bydlení

Víte, jak zařídit praktickou předsíň?

Zařizování interiéru domu není pro každého procházka růžovým sadem. Vše platí také pro předsíně. Myslíte si, že byste to zvládli levou zadní? Tak schválně, co je nejdůležitější? Na první pohled to není tak snadné. V letních dnech je s množstvím párů bot a uklízením brnkačka. Problémy začínají s příchodem podzimního počasí. Předsíň je mokrá a pošlapaná od bláta. Není divu, že se pilné hospodyňky rozčilují.

Vizitka a první dojem
Někomu se může zdát předsíň nedůležitá, ale opak je pravdou. Pokud vidí návštěva neuhlazenou a nepraktickou místnost bez botníku a věšáků, rozhodně to nebude dobrý první dojem. Pořádek je samozřejmě nejdůležitější. Klíčem k úspěchu je kvalitní a dobře stíratelná podlaha. V tomto směru skvěle poslouží PVC, vinyl a dlažba. Někdo si dává do předsíně koberce, ale to je nepřijatelná varianta. Lidé často nedoceňují úpravu stěn. Lze doporučit tapety a nátěry odolné proti pošpinění a otěru. Okolí stěn je vhodné obložit dlažbou či dřevem. Nezapomeňte si předsíň užitečně zařídit. Určitě nesmí scházet věšáky, vestavěné skříně, sedací botník, zrcadlo, odkládací tácy na mokré boty, stojan na deštníky.
nabytek_elegance_botnik_02
Velikost botníku hraje prim
Někteří lidé nechávají boty venku před vchodem, jiní je hází přímo do skříně v předsíni. Obě možnosti nepřipadají v úvahu a jsou nehygienické. Dostatečně velké a komfortní botníky vyřeší tuto zapeklitou situaci. Před jejich koupí je důležité vědět, kolik osob v domácnosti ho bude využívat. Pro rodinu s malými dětmi jsou nutností sedací modely s patřičným úložným prostorem. K výhodným variantám patří také výklopné modely, pojmou obstojnou řádku obuvi.

Rádi byste si zařídili předsíň stylově? Klikněte na internetové stránky Nábytek-Elegance.cz! Vybírejte z cenově výhodného a kvalitního nábytku, kterému nechybí moderní design!

Zdroj: Nábytek Elegance s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

2 komentářů

  • Šárka Sudová 30/10/2017 at 14.30

    TOFFI 1 vypadá pěkně, něco takového by se mi líbilo 😉 No, budou Vánoce, tak třeba mě Ježíšek vyslyší 😂

    Odpovědět

  • Hanka 08/05/2018 at 9.42

    Moc hezké stěny a řekla bych, že i za hodně dobré ceny. Škoda jen, že zřejmě nelze vidět naživo.

    Odpovědět

Přidat komentář