Zábava/Kultura

American Ultra již 10. září v českých kinech

Již 10. září bude mít v českých kinech premiéru snímek American Ultra. Tato akční komedie vás vtáhne do světa páru flegmatiků, žijící bezstarostný život, který si zpříjemňují pokuřováním jointů. V zapadlém městečku je jejich největší výzvou jít vybalovat zboží do místního supermarketu nebo sehnat kvalitní „matroš“. Tato idylka však skončí dnem, kdy se u Mika objeví neznámí lidé z americké vlády, kteří ho chtějí zlikvidovat.
american_ultra_film_02
Mike náhle zjišťuje, že je spícím agentem, bohužel k jeho smůle, určeným k likvidaci. A jízda o holý život začíná! Parťákem při hře o přežití se mu stává přítelkyně Phoebe, kterou si zahrála Kristen Stewart. Sladká Bella se tak rázem proměnila v crazy girl s oranžovou hlavou, která si libuje v balení jointů a násilí.
american_ultra_film_03
Hlavní roli neřešícího „huliče“ Mika, ztvárnil Jesse Eisenberg, který získal Oscara v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli za ztvárnění postavy zakladatele sociální sítě ve snímku The Social Network. V komedii American Ultra bude muset postava Mika v sobě najít kuráž a začít bojovat o holý život. Bojové umění jakoby nikdy nezapomněl, ale vzpomínky na práci u americké vlády se mu doslova vykouřily z hlavy.
american_ultra_film_04
Na jeho cestě ho provází přítelkyně Phoebe, kterou si zahrála Kristen Stewart. Tato kráska se téměř přes noc stala díky roli Belly Swan jednou z nejžádanějších a nejbohatších žen Hollywoodu, nyní ji však můžete vidět v opačném světle, a to v roli mladé vyznavačky marihuany.

Brilantní herecké obsazení a spojení žánrů jako je komedie, akce a romantika, to vše nabízí filmová novinka American Ultra. Film půjde do kin ve formátu 2D s českými titulky.

Trailer:

Více informací se dozvíte zde: https://www.facebook.com/AmericanUltra

Doporučené

Přidat komentář