Soutěže

Jak na citlivé zažívání u kočky

Po vánočním hodokvasu si někteří dávají hubnoucí novoroční předsevzetí. Že začnou s redukční dietou, cvičením a rozhodně s detoxikační kúrou organismu. Nadbytečná kila a podrážděné zažívání mohou trápit nejen nás lidi, ale i naše domácí mazlíčky. Co tedy s tím?
Soutez_purina_03
Ať má Vaše kočka podrážděné zažívání z přemíry svátečních pamlsků nebo pouze patří ke kočkám, které mají citlivější trávicí ústrojí, je dobré na to myslet a upravit její stravování. Někdy je těžké zjistit, proč má kočka citlivé zažívání nebo proč je vybíravá, ale hlavním důvodem bývá nepříznivá reakce na potravu. Je-li to případ Vaší kočky, pak potřebuje vhodnou stravu, která je navržena tak, aby tuto nerovnováhu vyvažovala, podněcovala chuť k jídlu a zlepšovala kvalitu života kočky.

Dietní problémy koček jsou často způsobeny tím, že zvířata nesnášejí určité proteiny. Krmivo Purina ONE Sensitive bylo vyvinuto tak, aby díky speciálnímu složení naplňovalo potřeby dospělých koček s citlivým žaludkem, opatrných při výběru potravy. Receptura byla vyvinuta s omezenými zdroji proteinů, zejména z krůtího masa, rýže, pšenice a čekanky, která podporuje potravní snášenlivost a se zdrojem rozpustné vlákniny, která napomáhá vstřebávání živin.

Soutěž: Zapojte se do naší soutěže, odpovězte správně na jednoduchou soutěžní otázku a staňte se jedním ze čtyř výherců, kteří obdrží 4x800g (každý) krmiva Purina ONE Sensitive pro zdravý život svého mazlíčka.
Soutez_purina_02
Soutěžní otázka: Značka Purina ONE spolu s veterináři vyvinula speciální recepturu ACTILEA pro posílení obranyschopnosti kočky. Co je jejím obsahem?

a) Prebiotika, antioxidanty, kvasnice

b) Prebiotika, antioxidanty, vitamíny

c) Minerální látky, prebiotika, vitamíny

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.purina-one.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21.1.2014, do předmětu uveďte PURINA. Čtyři autoři správné odpovědi obdrží 4x800g krmiva Purina ONE Sensitive v hodnotě 500 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně Vaší kočičky, napište nám do poradny na http://www.purina-one.cz/poradna/. Na Vaše dotazy odpoví veterinářka MVDr. Tereza Štěpánková z Veterinární kliniky Průhonice.

Doporučené

Přidat komentář