Soutěže

Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa zve do světa krásy a harmonie

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše nabízí 26. kosmetický veletrh World of Beauty & Spa pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018.

Na více než 350 výstavních stáncích budou připraveni odborníci poskytující užitečné rady a informace v oblasti profesionální pěstící i dekorativní kosmetiky, podle individuálních potřeb, Vám přímo na míru!

K péči o tělo patří i relaxace, proto je nedílnou součástí veletrhu velká řada seminářů a workshopů, směřující k využití aromaterapie, detoxikace, relaxačních masáží, wellness produktů a k celkově zdravému životnímu stylu.

S blížícím se podzimem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté – Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková. Za velkolepými kadeřnickými i módními show budou stát Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková či Honza Špilar. Nebudou chybět ani oblíbené módní přehlídky, tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže České Miss.
world_of_beauty_02
Nenechte si ujít dech beroucí práci soutěžících v nabytém programu prestižních soutěží, mezi kterými nebude chybět oblíbená kadeřnická soutěž Inspirace 2019 s poetickým tématem Flower Hairstyle Transformation či Mistrovství České republiky v make-upu, tentokrát na exotické téma Královna pouště. Pro juniory nebude chybět soutěž designerů Fashion Games 2018 na téma Playtime. Tradičně budeme svědky soutěže v naturálním fitness, Mistrovství ČR v nail designu i International Beauty Foot Cup Czech 2018.

Nejlepší produkty z oboru budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality Beauty Expo & Prokos Products Award.

Nezapomenutelná atmosféra veletrhu, zkrášlovací služby zdarma a příznivé ceny budou třešničkou na dortu všech zážitků ze světa krásy, módy a harmonie.

Více na webu: www.WorldOfBeauty.cz a www.BeautyExpo.cz a Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh
world_of_beauty_03
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a získejte možnost vyhrát nejen vstupenky na veletrh, ale také třeba kosmetický balíček od pořadatele veletrhu, ve kterém najdete dárky od společností RYOR, Yasminka a Hanna Maria Therapy.

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh World of Beauty & Spa podzim 2018
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh World of Beauty & Spa podzim 2018
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh World of Beauty & Spa podzim 2018

Výhry dodala firma Expobeauty Prague, s.r.o., pořádající veletrh World of Beauty & Spa ve dnech 7. a 8. září 2018.

Soutěžní otázka: V jakém termínu se na veletrhu World of Beauty & Spa bude konat soutěž výrobků mimořádné kvality Beauty Expo & Prokos Products Award 2018?

a) 7. 9. 2018 v 13:15
b) 7. 9. 2018 v 15:15
c) 8. 9. 2018 v 10:15

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete na stránkách veletrhu.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 8. 2018, do předmětu uveďte WBS 2018 PODZIM. Jeden autor správné odpovědi získá kosmetický balíček a 2 VIP vstupenky na veletrh, další dva autoři správné odpovědi obdrží po 2 VIP vstupenkách na veletrh.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář