Soutěže

Louise Hay – nástěnný kalendář Miluj svůj život 2015

Opět, již třetím rokem, vydává Synergie Publishing překrásně ilustrovaný nástěnný kalendář s motivačními afirmacemi od Louise L. Hay – autorky publikací o osobním růstu, knih Miluj svůj život, Miluj své srdce, Vše je tak jak má být a dalších, která pořádá a vede semináře jako motivační kouč a přednáší o metafyzice.

Afirmace jsou velmi účinní pomocníci na cestě našeho duchovního i osobního růstu. Díky tomuto kalendáři je můžete mít po celý rok na očích. Součástí je i lunární kalendář.
soutez_synergie_kalendar_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se jedním ze tří výherců nástěnného kalendáře Miluj svůj život pro rok 2015.

Soutěžní otázka: Louise L. Hay vytvořila 49 afirmačních karet zaměřených na osm základních oblastí našeho života: milostné vztahy, bohatství, zdraví, odpuštění, tvořivost, zvládání stresu, úspěch v podnikání, sebevědomí. Jak se tento soubor jmenuje.

a) Dokážu to!

b) Zvládnu to!

c) 8x ano!

Nápovědu najdete na stránce www.synergiepublishing.com

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 12. 2014, do předmětu uveďte MILUJ SVŮJ ŽIVOT. Tři autoři správné odpovědi obdrží kalendář.

Pokud se vám kalendář nepodaří získat v soutěži, můžete jej zakoupit na www.synergiepublishing.com.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář