Soutěže

Soutěž 18+: Božský vaječný likér s pistáciovou příchutí

Nejprodávanější značka na českém trhu Božkov uvádí na trh jarní novinku z řady vaječných likérů – Božkov Vaječný Pistácie. Reaguje tak na rostoucí oblibu vaječných likérů a jejich příchutí v Česku.

Božkov Vaječný Pistácie přichází před Velikonocemi, které jsou jednou z hlavních „sezon“ vaječných likérů. Zaujme jemnou krémovou konzistencí, lahodnou a sladkou chutí a vůní s tóny pistáciových oříšků. Jemně zelená barva symbolizuje příchod jara a Velikonoc.

Božkov Vaječný Pistácie je charakteristický pečlivě vybranými surovinami, které jsou použity při jeho zpracování, a dodržením tradičních řemeslných postupů. Božkov likéry jsou dlouhodobě nejoblíbenější na českém trhu a pravidelně se umísťují na předních příčkách ve spotřebitelských i odborných nezávislých testech. Božkov Vaječný pistácie si vychutnáte samotný, nebo s vaší oblíbenou zmrzlinou. Skvěle se hodí také při přípravě sladkých dobrot, moučníků nebo dezertů.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a máte šanci získat od nás ochutnávku v podobě 2 lahví Božkov Vaječný Pistácie. Připraveny jsou balíčky pro 3 výherce.
bozkovSoutěžní otázka: Vysoká kvalita, čerstvé suroviny a hlavně tradiční postupy, to dělá z likérů Božkov nejen jedničky na trhu, ale jednu z nejoblíbenějších kategorií vůbec. Jakou další příchuť vaječného likéru najdete (mimo jiné) v nabídce Božkov?

a) mandle
b) vlašský ořech
c) lískový oříšek

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.bozkov.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 4. 2021, do předmětu uveďte BOŽKOV – PISTÁCIE. Tři autoři správné odpovědi si od nás odnesou 2 lahve Božkov Vaječný Pistácie.

Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze. Soutěže se smí zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Matouš T., Běleč, Věra F., Praha, Gabriela N., Brno.

Doporučené

Přidat komentář