Soutěže

Soutěž: Lone Theilsová – Žena, po které se slehla zem

Brutální deportace nelegálních imigrantů, mezinárodní korporace, pokusy na lidech, zázračný lék na nadváhu a dokonce iránský jaderný program… Tyto události spojuje více, než se může na první pohled zdát. Nora Sandová stojí před největší výzvou své kariéry. Iránský nositel Nobelovy ceny, který se řadu let brání mediální pozornosti, nyní usiluje o azyl v Dánsku, a proto souhlasí s poskytnutím jednoho jediného rozhovoru právě jí. Má jeden požadavek: Nora musí najít jeho milovanou ženu Aminu, která zmizela kdesi v Londýně během útěku z Iránu. Pátrání po spisovatelově ženě zavádí mladou novinářku do míst, jaká by si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu…

Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ jeden ze dvou bestsellerů Žena, po které se slehla zem.
tunnel_02
Soutěžní otázka: Jak se jmenuje debut Lone Theilsové, který se dostal až na samotný vrchol žebříčku dánských bestsellerů?

a) Dívky z trajektu
b) Dívky v temnotě
c) Dívky na prodej

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.knizniklub.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 12. 8. 2018, do předmětu uveďte ŽENA, PO KTERÉ SE SLEHLA ZEM. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář