Soutěže

Soutěž o 3 dárkové balíčky Festivalu Evolution – čeká na vás kosmetika i vstupenky

Festival Evolution je největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj, který představuje nejnovější trendy v oborech BIO a EKO už 15 let.

V září se můžete opět těšit na nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Představí se více než 200 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti.

Pozadu nezůstane ani programová nabídka – během tří dnů na 5 pódiích vystoupí téměř 130 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se připravují také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti. Nebude chybět ani food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin.

Více o festivalu najdete na www.festivalevolution.cz.

Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a získejte možnost vyhrát nejen vstupenky na Festival Evolution, ale také kosmetický produkt od: Biodynamická kosmetika dieNikolai z řady Procitnutí sedmikrásky.

1. balíček: 1x čistící pleťový gel (hodnota 650 Kč) a 1x vstupenka na Festival Evolution
Procitnutí sedmikrásky – čistící pleťový gel – založený na bázi výluhu z lipových květů a hroznových slupek je vhodný pro všechny typy pleti. Důkladně pokožku vyčistí od make-upu a nečistot a navíc ji osvěží. Pleťový gel s certifikací Demeter je vyrobený pouze ze surovin biodynamického zemědělství.

2. balíček: 1x čistící pleťové mléko (hodnota 650 Kč) a 1x vstupenka na Festival Evolution
Procitnutí sedmikrásky – čistící pleťové mléko – určeno pro normální, zejména však pro suchou pokožku. Jeho jedinečné složení z čistě přírodních látek uklidňuje a pečuje o pleť již během samotného čištění. Obsažené aktivní látky citronely, pelargonie vonné a oleje z růží nejen příjemně voní, ale podporují i ozdravné procesy v pokožce. Biodynamickí kosmetika s certifikací Demeter.

3. balíček: 1x pleťové tonikum a 1x vstupenka na Festival Evolution
Procitnutí sedmikrásky – pleťové tonikum (hodnota 600 Kč) – založeno čistě na přírodních složkách, jako je výluh z lipových květů, hroznových jader, růže a meduňky. Tyto aktivní komponenty pleť nejen optimálně dočistí, ale samozřejmě tonizují, stahují póry, hydratují a změkčí, takže je připravená na nanesení pleťového krému. Produkt nese certifiakci Demeter – biodynamická kosmetika.
Biodynamicka_kosmetika_soutez
Soutěžní otázka: Kdy se koná oblíbený festival zdravého životního stylu a osobního rozvoje Festival Evolution?

a) 15. – 18.4.2019
b) 20. – 22.10.2018
c) 22. – 23.9.2018

Nechcete-li tipovat, nápovědu hledejte na www.festivalevolution.cz.

Dárkové balíčky do soutěže věnovala Biodynamická kosmetika dieNikolai www.biodynamickakosmetika.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 16. 9. 2018, do předmětu uveďte EVOLUTION. Tři autoři správné odpovědi obdrží dárek (dárkový balíček: kosmetický produkt a vstupenka na festival) od Festivalu Evolution.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář