Soutěže

Soutěž o 4 filmy společnosti Magic Box + bonus

Na konci minulého roku jsme vám představili další novinkové tituly společnosti Magic Box – drama Julieta, akční Star Trek, krimi komedii Týpci a zbraně, rodinný film Zdeňka Trošky Strašidla a sci-fi Sebevražedný oddíl. O film Sebevražedný oddíl doplněný dámským a pánským trikem už jste si mohli zahrát, nyní vám nabízíme možnost získat zbylé 4 DVD tituly. Na tři z vás, kteří správně odpoví na položenou otázku čeká sada 4 DVD s filmy Julieta, Star Trek, Týpci a zbraně, Strašidla a jako bonus lehký batůžek Star Trek.

Julieta
Julieta žije v Madridu se svou dcerou Antíou poté, co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti Julietina manžela Xoana, Antíina otce, prožívají těžké období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí svou matku bez jediného slova vysvětlení. Julieta po ní léta zoufale pátrá a přitom zjišťuje, jak málo svou dceru skutečně zná. Až náhodné setkání ji přiměje reflektovat svůj život a osudové události, které s ním dramaticky zamíchaly.

Star Trek: Do neznáma
Režisér Justin Lin a producent J. J. Abrams vám přinášejí jeden z nejlépe hodnocených akčních filmů roku. Hvězdná loď USS Enterprise je vyslána na záchrannou misi za hranice známého vesmíru. Přepadne ji nemilosrdný nepřítel Federace, Krall, a Enterprise ztroskotá na nehostinné planetě. Posádka, Spock a kapitán Kirk jsou rozděleni a šance na únik je mizivá. Pouze vzpurná bojovnice Jaylah jim může pomoci v útěku dřív, než Krallova vražedná armáda rozpoutá galaktickou válku.

Týpci a zbraně
Dva přátelé (Jonah Hill a Miles Teller), čerství dvacátníci, žijící během války v Iráku v Miami Beach, se rozhodli plně využít málo známou vládní iniciativu umožňující malým firmám ucházet se o zakázky americké armády. Přes skromný začátek začali zanedlouho vydělávat velké peníze a žít na vysoké noze. Ale situace dvojici hlavních hrdinů přeroste přes hlavu ve chvíli, kdy se jim podaří získat zakázku v hodnotě 300 miliónů dolarů na dodávky zbraní afghánské armádě – ale jak později vyjde najevo, obchod, do kterého je zapleteno pár velmi pochybných lidí včetně americké vlády.

Strašidla
Rodina hejkala Huga obývá poklidně starou vilu na pokraji města. Sladký strašidelný život ale změní vpád úředníka Patočky, který má na obecním úřadě ve správě evidenci budov. A jak zjistil, za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem a nikdo v něm ani oficiálně nechce bydlet, především proto, že tu straší. Verdikt je nemilosrdný: zaplatit nebo se vystěhovat! Čím však platit, když pan Hugo za hejkání nemá žádnou mzdu a paní Patricie míchá pouze lektvary, po nichž se může člověk proměnit ve zvíře či filmovou divu ale peníze nevyčaruje?
Nedá se nic dělat, strašidla budou muset do práce a jejich děti – Ester a Eleonor do školy. Naši hrdinové musí zapojit nejen kouzla a čáry, ale také rodinnou soudržnost, lásku a odvahu, aby dokázali přelstít úředního šimla a zvítězit nad nástrahami „obyčejných“ lidí.
soutez_magicbox_leden_2017_02
Bonus: Černo-šedý batůžek Star Trek

Soutěžní otázka: Mezi lednovými novinkami společnosti Magic Box najdete také velkolepé akční drama zasazené do dob americké občanské války. Jak se tento film jmenuje?

a) Boj za vlast

b) Boj za čest

c) Boj za svobodu

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 1. 2017, do předmětu uveďte MAGIC BOX – LEDEN. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci filmů od společnosti Magic Box a batůžek Star Trek.

Pokud se vám filmy nepodaří získat v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit na: www.magicbox.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář