Soutěže

Soutěž 18+ o ledový hit letošního léta – karton Bohemia Sekt Ice

Léto, slunce, koupání a k tomu…? Osvěžení plné bublinek. Nový Bohemia Sekt byl přímo stvořen tak, aby se podával překvapivě na ledu!

Novinka Bohemia Sekt Ice vás na první pohled zaujme nepřehlédnutelnou designovou bílou lahví s holografickými efekty. Dále okouzlí svou nevšední chutí. Podmanivé tóny Chardonnay a aromatických odrůd jsou doslova stvořeny pro kombinaci s kostkami ledu v objetí bublinek. Ideální pro letní osvěžení.

Bohemia Sekt Ice si naplno vychutnáte ve větší vinné sklence s kostkami ledu. Výraznou chuť i vůni ještě podtrhne snítka máty. Osvěžení z ledních bublinek si letos v létě jednoduše zamilujete!

Soutěž: Užijte si letošní léto se vším, co k němu patří! Odpovězte správně na otázku a získejte možnost odnést si od nás jeden ze tří kartonů (karton obsahuje 6 lahví) nového Bohemia Sektu Ice.
bohemia_02Soutěžní otázka: Bohemia Sekt Ice přináší do Česka přelomový způsob pití sektu. Jak se pije?

a) z velkých vinných sklenic, s ledem a se snítkou máty
b) ze sektových sklenic při pokojové teplotě
c) ze sektových sklenic a s jahodou

Pokud se vám nepodaří získat tuto novinku v naší soutěži, můžete ji zakoupit běžně v obchodech nebo na www.osobnivinoteka.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 6. 2020, do předmětu uveďte BOHEMIA SEKT ICE. Tři autoři správné odpovědi si od nás odnesou karton 6-ti kusů sektu Bohemia Sekt Ice.

Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce (mimopražský) vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze. Bude-li některý z výherců z Prahy, může si výhru vyzvednout osobně nebo mu bude zaslána prostřednictvím kurýrní služby. Soutěže se smí zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A. Výherci: Katarína V., Ratiboř, Miluše Ž., Praha a Alice B., Kladno.

Doporučené

Přidat komentář