Vztahy

Horoskop – červen 2015

Zajímá Vás, co se bude v nejbližších dnech dít ve Vašem životě v oblasti partnerství, zdraví nebo kariéry? Čeho se vyvarovat a kterou oblast naopak podpořit? Přinášíme vám předpovědi pro měsíc červen, který by měl všeobecně být lepší, než měsíc předcházející.

Beran
Beranům bude přáno zejména v oblasti lásky, můžete prožít horkou milostnou aférku, nebo skvělý sex se svým stávajícím partnerem. Velmi příznivé období nastává také pro kariérní oblast. Je čas uvést do pohybu své plány, začít pracovat na nových projektech nebo restartovat ty staré. Váš optimismus a veselí bude mít kladný vliv i na vaše zdraví a energii, je čas na sport a jiné fyzické aktivity.

Býk
Tento měsíc pro vás bude především měsícem domova, rodiny a blízkých přátel. Chcete si dopřát klid a trochu toho soukromí. Na domácnost zaměřte i své výdaje, udělejte si svůj domov pohodlnější a krásnější. Vyloučeno není ani stěhování a investice s tímto spojené. Co se týká milostného života, budete žít především vzpomínkami na minulost, shledání s nějakou osobou z minulosti může otevřít staré rány. Jste v dobré formě, hlídejte si ale tlak – podívejte se na svůj jídelníček a zvažte, zda by nebylo dobré začlenit do svého života nějaký pravidelný pohyb.

Blíženci
Začínají se probouzet vaše emoce a touhy, toužíte po jejich naplnění, jste připraveni provokovat. Příležitosti ke zlepšení finanční situace budou mít zejména Blíženci pracující nebo podnikající v oblasti komunikace nebo sportu. Peníze přijdou jako přirozený důsledek vašeho snažení. Jste plni optimismu, veselí a zábavní. Využijte tedy tento čas pro návštěvu přátel, hledání nových přátel nebo k cestování a poznávání nových lidí.

Rak
Profesionální a finanční zájmy mícháte do vztahu a to ovlivňuje vaše rozhodování v těchto oblastech. Tento vliv však bude mít pozitivní výsledky, není tedy třeba se tím příliš zaobírat. Vaše nápady a iniciativa je uvést v život přinese ovoce ke konci měsíce. Co se týká zdraví, nejste ještě úplně ve formě, to se zlepší až v posledním červnovém týdnu.
horoskop_cerven_2015_01
Lev
Váš společenský a milostný život kvete, v tomto období můžete dokonce potkat někoho velmi výjimečného, nejdříve se však budete muset vypořádat s některými staršími otázkami. Bez většího úsilí se dostaví úspěch v oblasti financí. Dostáváte nové příležitosti, do cesty vám může vstoupit člověk se zajímavým projektem, váš šéf je s vámi spokojen – v této oblasti tedy vše na nejlepší cestě k lepším zítřkům. Stejně tak vaše zdraví je na dobré úrovni, jste plni optimismu a sebedůvěry.

Panna
Červen a čtyři následující měsíce vnesou do vašeho života důležitý pohled na emoce a vztahy. Můžete čelit různým problémům, dávejte pozor na to, co od koho dostáváte a co komu dáváte. Ambice, iniciativa a touha jednat vám dává vyniknout v kariérní oblasti, před sebou vidíte jasnou cestu a to bez ohledu na jistá nedorozumění a překážky, které se vám můžou do cesty stavět. Pro řešení potenciálně nepříjemných situací, způsobených pouze vaší vlastní nerozvážností, jste dobře zdravotně vybaveni, odpočati, plni energie. Stačí se trochu uklidnit a být opatrnější a vše půjde hladce – v lásce i v zaměstnání.

Váhy
Červen bude měsícem společenského života. Vaše účast na různých akcích vám přivede do života někoho zajímavého, kdo s vámi bude sdílet vaše zájmy. Velmi důležitá pro váš partnerský život bude komunikace, ať už tváří v tvář nebo na dálku. Peníze k vám budou přicházet spíš skrze lidi kolem vás, než na základě nějakého vašeho dlouhodobého úsilí. Po psychicky náročném minulém období se začíná usazovat i vaše zdraví. Neváhejte požádat o podporu vaše nejbližší.
horoskop_cerven_2015_02
Štír
Červen pro vás bude hlavně obdobím lásky. Čeká vás romantický návrh nebo vyznání lásky, setkat se také můžete s někým, kdo je blízký vašemu srdci, může dojít k nějakému usmíření, dokonce i k žádosti o manželství. I v kariérní oblasti vás čeká mnoho dobrého, můžete být vyznamenáni nebo dokonce povýšeni, vaše úspěchy posílí peněžní zisky. Co není zrovna na vrcholu, je vaše zdraví, cestování nebo delší pracovní cesty, odložte (je-li to možné) až na konec měsíce nebo na měsíc následující.

Střelec
Vypadá to, že červen bude plný sentimentality a erotiky, čeká vás nějaké dobrodružství nebo neočekávaný zážitek. Zejména v první části měsíce si dejte pozor na střety s kolegy, spolupracovníky či konkurenty v podnikání. Zisk vám může přinést daleká cesta nebo spolupráce s někým ze zahraničí, úspěch bude záviset pouze na vaší schopnosti komunikace. Dejte si pozor na stres, mohl by narušit vaši duševní rovnováhu.

Kozoroh
V tomto období můžete odhalit důležité aspekty vašeho partnerského života, důležité informace nebo detaily vám pomohou pochopit, jak váš vztah vlastně funguje. Váš partner může výrazně přispět k vašemu finančnímu blahobytu, nebo od něj můžete dostat významný dárek. Budete mít hodně práce, která bude vyžadovat velkou spoustu energie, může se také stát, že budete čelit událostem nebo situacím, které budou vyžadovat rychlé rozhodnutí, možná se také budete muset vypořádat s poněkud agresivními spolupracovníky nebo podřízenými. Přesto všechno budete vykazovat skvělou práci a vaše úsilí bude dobře ohodnoceno. Dokonce vám může být nabídnuto pracovní partnerství, což by vám mohlo pomoci ve vaší další kariéře.
horoskop_cerven_2015_03
Vodnář
Tento měsíc pro vás bude ve znamení vztahů. Přinese vám pocit štěstí a krásné romantické chvíle, například při cestování. Výjimečný bude také váš sexuální život, jste vášniví, máte chuť si hrát. Nové perspektivy se otevírají také v kariérním životě, vaše dobré instinkty vás povedou správným směrem. Jste plni energie a vzrušení, otevřeni novým věcem, vše se zdá být jednoduché a snadné. V tomto období můžete také potkat zajímavého člověka nebo skupinu lidí, kteří se mohou stát vašimi dobrými přáteli nebo spolupracovníky. Můžete si vydělat hodně peněz, vyhněte se však spekulacím, ty by mohly vést ke ztrátám. Červen je skvělý čas na zábavu, cestování, dovolenou, jste energičtí a nic vám nedokáže vzít váš optimismus.

Ryby
Toto období pro vás bude ve znamení domova – pronájem nového bytu či domu, úpravy v tom stávajícím… Láska bude až na druhém místě, nezadaní však mohou právě v tomto období potkat novou lásku a to zejména v práci. Co se týká financí, měl by být červen docela plodným měsícem. Práce je pro vás potěšením a pokud využijete všech svých schopností, dostaví se i úspěch. Co je třeba neustále sledovat, to je vaše zdraví a to až do srpna. Je čas na odkládaná vyšetření a řešení dlouho opomíjených zdravotních problémů.

text: redakce / foto: dreamstime

Doporučené

Přidat komentář