Volný čas

Magic Box uvádí filmové novinky – červen 2016

Léto už je tu, ale ve společnosti Magic Box si žádné volno neberou. I v červnu pro vás nachystali pořádnou dávku filmových novinek. Na své si přijdou milovníci akčních snímků, dramat i komedií, hodně je toho přichystáno i pro děti. A co nás z červnové nabídky zaujalo nejvíc?

Králové hor
Film o naději, která slétla z oblak, silný příběh o přátelství chlapce a orla

Mládě orla je svým starším bratrem vyhozeno z hnízda, a tím odsouzeno k smrti. Chlapec Lucas (Manuel Camacho) nezná lásku, ani teplo domova. Po smrti matky se jeho otec (Tobias Moretti) uzavřel do sebe a utápí se v zármutku. Osud svádí Lucase a orlí mládě dohromady. Chlapec ptáče zachrání a pojmenuje ho Abel. Tajně se o něj stará, krmí ho. Ve společnosti mladého dravce nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí. S pomocí starého lovce Danzera (Jean Reno) učí Abela létat a lovit. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí. Den, kdy bude muset svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny.

Hrají: Jean Reno, Manuel Camacho, Tobias Moretti, Eva Kuen

V prodeji od: 29. 6. 2016
magicbox_novinky_dvd_cerven_02
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází
Když se všechno pokazí, šest mužů se to rozhodne napravit. Vizionářský režisér Michael Bay přináší snímek 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází – „prvotřídní akční drama“ (Scott Mendelson, Forbes), na které jen tak nezapomenete. Sledujte skupinu bývalých elitních mariňáků, kteří bojují proti drtivé převaze, aby zachránili americké občany, v tomto „silném a napínavém“ (Scott Mantz, Access Hollywood) portrétu skutečného hrdinství.

 

Hrají: Toby Stephens, John Krasinski, Freddie Stroma, Pablo Schreiber, Max Martini, David Giuntoli a další.

V prodeji od: 15. 6. 2016

Provinění
Když mladý ambiciózní právník Ben Cahill (Josh Duhamel) přebírá kauzu jedné významné farmaceutické firmy, netuší, jakému dramatu bude muset čelit. Stane se nechtěným aktérem nemilosrdného boje mezi zkorumpovaným šéfem firmy Arthurem Denningem (Anthony Hopkins) a jeho obchodním partnerem Charlesem Abramsem (Al Pacino). Ben se ocitá ve smrtelném nebezpečí a pokud chce přežít, bude muset co nejrychleji odhalit pravdu.

Hrají: Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Al Pacino, Malin Akerman, Alice Eve, Julia Stiles, Byeong-heon Lee a další.

V prodeji od 8. 6. 2016

Saulův syn
Snímek (ověnčený Velkou cenou poroty na festivalu v Cannes, Zlatým Glóbem i Oscarem pro nejlepší cizojazyčný film) se odehrává ve vyhlazovacím táboře v Osvětimi. Pojednává o Saulu Ausländerovi, maďarském Židovi a příslušníkovi tzv. Sonderkommanda, jehož členové byli od ostatních osvětimských vězňů zpravidla izolováni a měli na starosti ty nejstrašnější práce.
Saul chce uprostřed mašinérie průmyslového vyvražďování důstojně pohřbít svého (nevlastního?) syna. Film přitom připomíná až „umělecký horor“ a poprvé v dějinách kinematografie ukazuje Osvětim jako chaotickou a přitom promyšlenou továrnu na smrt, jejíž chod musí udržovat sami vězni.

Opustil živé kvůli mrtvým…

 

Hrají: Géza Röhrig, Levente Molnár, Urs Rechn, Todd Charmont, Jerzy Walczak, Gergö Farkas, Balázs Farkas, Sándor Zsótér a další

V prodeji od: 1. 6. 2016

Děda je lotr
Kdo by neznal filmy jako Fotr je lotr a Jeho fotr, to je lotr! O tom, že nemravnost je relativní, a že lotři budou vždycky v kurzu se můžete přesvědčit ve snímku Děda je lotr.
Připravte se, že to Robert de Niro a Zac Efron pořádně roztočí! Všechno se totálně zvrhne, když upjatý Jason (Efron) vyrazí na road trip se svým přisprostlým dědou Dickem (De Niro). Barové rvačky, divoké večírky, epická karaoke noc – Dick je rozhodnutý užívat si života naplno a naučit to i Jasona, který se snaží včas vrátit na svou vlastní svatbu. Během nejdivočejší jízdy jejich života oba dva zjišťují, že se mají od druhého co učit.

Hrají: Robert De Niro, Zac Efron, Aubrey Plaza, Julianne Hough, Jason Mantzoukas, Zoey Deutch, Dermot Mulroney, Eugenia Kuzmina, Catherine Dyer a další

V prodeji od 8. 6. 2016

Více o červnových novinkách a DVD či Blu-ray nosiče k prodeji najdete na stránkách www.magicbox.cz.

zdroj: Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář