Soutěže

Soutěž o kosmetický balíček a vstupenky na World of Beauty & Spa

Výlet do světa krásy, pohody i nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností – to bude 22. veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa, který proběhne 9. a 10. září 2016.

Stejně jako dvě desítky tisíc pravidelných návštěvníků ani Vy si nenechte ujít návštěvu veletrhu World of Beauty & Spa v pátek 9. a sobotu 10. září v areálu PVA Expo Praha – Letňany. V nabídce bude několik stovek prestižních značek z oborů profesionální kosmetiky, přístroje a vybavení pro kosmetické, kadeřnické a nehtové salony, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Jedním z „hitů“ bude opět přírodní a BIO péče.

Odborníci na stáncích se budou věnovat anti-aging metodám, aromaterapii, péči o nohy, masážím, relaxaci, regeneraci i alternativním metodám péče o tělesné a duševní zdraví. Partnery i účastníky veletrhu jsou největší oborová sdružení: Unie kosmetiček, Asociace pracovníků v regeneraci, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení PROKOS, aj. Veletrh budou provázet semináře věnované, kromě pěstící kosmetické péče, detoxikaci, relaxačním procedurám i duševnímu rozvoji. Komerční sekce ambasád U.S.A. a Francie připravily seminář týkající se jejich trhů s kosmetikou a jejich možnostem pro české dovozce a výrobce.
soutez_world_of_beauty_podzim_2016_02
Trendy v líčení, účesech a odívání – look 2016/2017 objevíte s tradičními jmény, jako Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková, Dáda Kusá, Romana Topinková, Honza Hlaváček, Honza Špilar a dalšími „guru“ světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky – miss ČR. Také připravujeme atraktivní podívanou v podobě soutěží. Uvidíte Českou mistrovskou soutěž v make-upu, nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem Inspirace 2017, soutěž v prodlužování řas, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA i soutěž v naturálním fitness.

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvníky veletrhu s platnou vstupenkou vstup zdarma. Můžete tak navštívit veletrh dekorací For Decor & Home, Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany.

Fotogalerii z předešlých akcí, videa, aktualizovaný program, jakožto další informace pro podzimní veletrh najdete na www.WorldOfBeauty.cz. Více také na Facebooku: http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh.
soutez_world_of_beauty_podzim_2016_03
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a získejte možnost vyhrát nejen vstupenky na veletrh, ale také třeba kosmetický balíček od pořadatele veletrhu, ve kterém najdete Hyaluronové sérum značky Saloos pro omlazení pleti s výhradně přírodním složením, Pivní glycerinové mýdlo Ryor a Profesionální fixační štětec na make-up, korekturu nebo pudr s vysoce kvalitním přírodním vlasem od be Chic!.

Soutěžní otázka: Na podzimním veletrhu World of Beauty & Spa v Letňanech se uskuteční také několik soutěží. Která mezi ně ale nepatří?

a) kadeřnická soutěž Inspirace 2017

b) Mezinárodní mistrovství ČR v nail artu

c) Mistrovství ČR v make-upu

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 8. 2016, do předmětu uveďte WBS 2016 PODZIM. Jeden autor správné odpovědi získá kosmetický balíček a 2 vstupenky na veletrh, další dva autoři správné odpovědi obdrží po 2 vstupenkách na veletrh.

Výhry dodala: firma pořádající veletrh World of Beauty & Spa ve dnech 9. a 10. 9. 2016.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář