Soutěže

Srpnová soutěž o 3×4 DVD novinky společnosti Magic Box

Na konci července jsme vám představili některé z filmových DVD novinek společnosti Magic Box. Dnes dáme třem z vás možnost 4 z těchto novinek získat v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na položenou otázku, mít trochu štěstí a už můžete začít plánovat, který den nebo večer si některým z filmů zpestříte. Předmětem soutěže jsou tyto tituly: Síla života, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, Půlnoční dítě a Anomalisa.

Síla života
Film Tommy Lee Jonese – strhující příběh z amerického západu
Tři duševně narušené a zcela zmatené ženy se octnou až na samé americké hranici. Náročného úkolu dopravit je zpět do Iowy se ujme svérázná Mary Bee Cuddy (Hilary Swank). Řídit dostavník plný pomatených žen na cestě dlouhé 400 mil je ovšem téměř nad její síly a proto si na výpomoc najme odpadlíka George Briggse (Tommy Lee Jones). Tato nesourodá dvojice čelí během vyčerpávající cesty prérií neustálým hrozbám a psychickému vypětí. Podaří se jim dovézt jejich zvláštní „náklad“ až do cíle?

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, se impozantní strážce spravedlnosti z Gothamu známý jako Batman (Ben Affleck) v obavách z naprosto nekontrolované moci bezmála božského superhrdiny střetává s respektovaným spasitelem Metropolisu Supermanem (Henry Cavill).

Půlnoční dítě
Royův nejmladší syn Alton má nadpřirozené schopnosti, kvůli kterým se stane cílem náboženských fanatiků. Jedné noci se ti dva musí dát na útěk a zatímco honička postupně přerůstá v celostátní štvanici za účasti nejvyšších vládních vrstev, Roy dává vsázku všechno, co má, jen aby odhalil Altonovo životní poslání… ať už je jakékoli. V provokativním snímku, v němž se prolíná nadpřirozeno s hlubokým lidstvím, zkoumá uznávaný scenárista a režisér Jeff Nichols otázky víry a pouta lásky a důvěry.

Anomalisa
Režisér oscarových snímků Věčný svit neposkvrněné mysli a V kůži Johna Malkoviche přichází s novým úžasným dílem. Michael Stone – manžel, otec a uznávaný spisovatel – jede na služební cestu do Cincinnati, aby promluvil na konferenci pro pracovníky zákaznických linek. Jakmile se ocitne mimo rutinu každodenního života, díky jednomu nečekanému setkání si uvědomí, co a koho do této chvíle tolik postrádal.
magicbox_soutez_dvd_srpen_02
Soutěžní otázka: Mezi červencovými novinkami společnosti Magic Box najdete také třetí část úspěšné série Divergence. Jaký má tato část podtitul?

a) Aliance

b) Rezistence

c) Zúčtování

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 8. 2016, do předmětu uveďte MAGIC BOX 3. Tři autoři správné odpovědi obdrží po čtyřech DVD společnosti Magic Box.

Pokud se vám DVD nepodaří získat v soutěži, můžete je spolu s dalšími zakoupit na www.magicbox.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář