Tipy na dárky pro muže

Gentlemen only

Existuje klub, který nemá ani kazetové vykládané dveře, ani obrovsky impozantní halu s vysokými stropy, nepraktikuje se tu ani kooptace ani ostentativnost chování. Je to zcela neformální, ale světový klub, který nemá název. Je to klub gentlemanů z celého světa.

Toto členství se nedá koupit, nemůžete si o něj požádat, nedá se udělit. Jediný způsob, jak být členem klubu, je praktikovat umění být gentlemanem. K tomu je třeba originální koktejl elegance, nenuceného chování a sebejistoty. Gentleman se na svět dívá směle, neohroženě, ale současně s láskou a rafinovaností. Členové tohoto klubu se rozpoznají na první pohled, prozradí je střih saka, úsměv koutkem rtů… Oduševnělá slova, sebejistý krok, dveře, které se otevírají před každou ženou, která se ocitne v jejich blízkosti. Nezáleží na původu jejich rodiny ani rodinném jmění, jsou si podobní pouze svým chováním. Jejich společným znakem je také dobrý vkus a vybrané chování. Můžeme je potkat jak ve městě, tak na venkově, na břehu moře, či na vrcholcích hor, ráno či večer… Elegantní v každé situaci…

Jejich vůní je „Gentlemen only“

Vůně s dřevitou elegancí
Nová pánská vůně Gentlemen Only znovuobjevuje klasický parfém pro muže, apeluje na přírodní esence a materiály té nejvyšší kvality. Její neo-aromatická dřevitost osloví moderní muže, kteří se nebojí utvrdit svou osobitost se střízlivostí a nenuceným chováním.

Nejdříve ucítíte aromatickou a kořeněnou svěžest, nádech zelené mandarinky, růžové bobule, muškátový oříšek, březové lístky, které vás osvěží stejně jako kvalitní vějíř. Hloubka tohoto parfému se zjevuje v celé své smyslnosti díky trilogii vzácných dřevin (cedr, pačuli, vetiver).

Gentlemen Only je osobitá vůně, vědomá a plná šarmu, delikátně znepokojivá, spojuje v sobě svěžest, svůdnost a animálnost. Vůně muže, který má styl. Vůně gentlemana.

text: Givenchy / foto: Givenchy / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář