Tipy na dárky

Letošní dárky bez stresu a plastů

Letí to rychleji, než bychom si přáli. Nezapomínejme, že štěstí přeje připraveným. Užijte si svátky pohody již během adventu a vybírejte dárky nejen pro svou rodinu a přátele, ale také pro sebe. Není nic lepšího než překvapit praktickým, užitečným a designovým dárkem, zejména pokud je udržitelný a nezatěžuje přírodu svým obalem.

Společnost Waterdrop myslela na všechno a připravila zbrusu nový adventní kalendář, který se postará o váš kvalitní pitný režim na dlouhou dobu a jeho obal lze využít i k dalším účelům jako designový úložný prostor nebo dárková krabička pro ostatní.

Ve 25 okénkách vás překvapí řada oblíbených příchutí, limitovaných edic doplňků a designových kousků s vánoční tematikou. Letos jsou adventní kalendáře nabízeny ve dvou velikostech – malé a velké. Pro všechny, kteří chtějí doplnit svůj pitný režim, je ideální malý kalendář, kde jsme ukryli všechny naše příchutě Microdrink a Microtea. Velký adventní kalendář se díky opravdu velkorysým okénkům postará o to, abyste se těšili z dárků, které budou hitem letošních Vánoc.

A abyste se co nejméně stresovali z nadcházejících svátků, jsou kalendáře Waterdrop® připraveny k předprodeji již nyní, stačí si jen vybrat a přijdou vám včas na advent.

Nové kalendáře Waterdrop® najdete nejen online, ale také v našich stáncích a obchodem v Praze a Brně.
small_finalVelký kalendář: 3169 Kč v předprodeji
Malý kalendář: 489 Kč v předprodeji

Další informace a formace na: www.waterdrop.cz.

Zdroj: Waterdrop / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář