Soutěže

Soutěž: Almara Soap = Made with love

Milujeme ručně vyráběná mýdla! Ty tvary, vůně, design, mnoha staletími ověřený způsob výroby… To jsou slova těch, kteří každý den s láskou ručně vyrábějí přírodní mýdla Almara Soap, se kterými se naprosto ztotožňujeme. Je nám proto velkou ctí přinést vám soutěž o 3 ručně vyrobená přírodní mýdla z edice Fancy a k nim také 3 nádherné keramické mýdlenky.

Soutěž: Udělejte si z pravidelného mytí rukou aroma rituál. Před přípravou jídla a po jídle, po mytí nádobí a úklidu domácnosti, po použití toalety nebo po příchodu z nákupu či procházky – to vše jsou důvody, proč použít mýdlo. A proč si neudělat radost a nedopřát si to nejlepší – přírodní mýdlo vyrobené metodou za studena. Předmětem naší soutěže jsou 3 balíčky pro 3 výherce. V každém balíčku najdete jedno z těchto mýdel: Amber Nights, Hvězdný prach a Opojný zimolez a jednu z keramických mýdlenek: Geometrická a Vážky IV. v hodnotě 448 Kč.

ALMARA SOAP = MADE WITH LOVE
Řídíme se sloganem „Buď hlasem, ne pouze ozvěnou“, proto jsou naše ručně vyráběná mýdla jiná než běžně dostupná přírodní mýdla. Jsme kreativní a snažíme se uspokojit nároky a vkus co nejširšího spektra zákazníků, stejně jako naši fantazii.

Fancy mýdla (pro pleť normální a bezproblémovou)
Tato mýdla voní po ovoci či exotických parfémech, mají barevný a zářivý vzhled a jsou prostě „fancy“, stále však i při své sytější vůni a barvě velmi jemně mydlí a zanechávají pokožku jemnou a nevysušenou díky vysokému podílu slunečnicového a olivového oleje. Jsou obarvená minerálními pigmenty (mica, oxidy, ultramaríny, oxid zinečnatý) nebo čistě přírodními produkty (med, kakao ad.) a ovoněna jsou jedinečnými parfémovými kompozicemi.

Amber Nights – Hřejivá ambra se svěžím zázvorem (Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku – luxusní edice)
Mýdlo má neodolatelnou vůni ambry, která je jednou z nejoblíbenějších parfémových složek pro svou dlouhou výdrž, ta je doplněná o jiskrné aroma zázvoru. Vůně je teplá a dýchne na vás atmosférou útulna, zároveň je však i svěží. V angličtině znamená „amber“ také jantar a právě zářivá oranžová barva pryskyřice spolu s tmavou noční oblohou nás inspirovala k designu mýdla. Obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva.

 

Hvězdný prach – Smyslný luxusní parfém s tajuplností vesmíru (Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku – luxusní edice)
Mýdlo inspirované noční oblohou, nekonečností vesmíru a úchvatnými obrazy, které vytváří mlhoviny a supernovy. Jeho vůně je smyslná a vyzývavá. Tvoří ji tóny kávy, vanilky a smetany, které se mísí s pomerančovým květem, cedrovým dřevem a pačuli. Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý.

Opojný zimolez – Nádherná vůně zimolezu, květin a pižma (Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku)
Tato vonná kombinace je jedna z našich nejoblíbenějších a zaručujeme, že se bude líbit i vám, pokud máte rádi sladké květinové vůně. Kromě zimolezu ve směsi ucítíte i tóny tuberózy, nektarinky a třešně, jasmínu a růže, podtržené aroma santalového dřeva a pižma. Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý.

Keramická mýdlenka Geometrická – zelená
Keramická mýdlenka na tmavém podkladu s geometrickými motivy s bílo-béžovou-zelenou. Na spodní straně jsou 4 nožičky, mýdlenka má odtokové dírky. Díky zdobení a reliéfu a zároveň i prohnutému tvaru skvěle funguje – mýdlo nikdy nesedí ve vodní loužičce. Mýdlenka je navíc moc krásná, glazura má krásný vintage a jakoby omšelý vzhled.

Keramická mýdlenka Vážky IV – béžová se zelenou
Nádherná keramická mýdlenka z chráněné dílny Arkádie v Teplicích s motivem vážky. Na spodní straně jsou 4 nožičky, mýdlenka má odtokovéh dírky.
almara_02Soutěžní otázka: Mezi novinkami v e-shopu Almara Soap najdete také ručně vyrobené přírodní mýdlo k příležitosti oslavy svátku svatého Valentýna. Vůně je ovocná a na první přičichnutí typicky „růžová“, sladká, připomínající žvýkačky. Tvoří ji granátové jablko, černý rybíz, ostružiny a citrusy. Při mytí se v ní však rozlinou tóny santalového dřeva a pižma, které z ní činí vůni hodnou luxusních parfémů. Jaký název mýdlo dostalo?

a) Valentine’s Day
b) Sweet
c) Love

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 10. 4. 2020, do předmětu uveďte ALMARA SOAP. Tři z vás získají balíček, který obsahuje ručně vyrobené mýdlo a mýdlenku Almara Soap.

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.almarasoap.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C. Výherci: Naďa K., Karlovy Vary, Kateřina H., Olomouc, Daniela H., Vítkov

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář