Soutěže

Soutěž o vstupenky na veletrh Interbeauty Prague 2018

Dvoudenní program Interbeauty Prague konaný 20. – 21. 4. 2018 na pražském Výstavišti v Holešovicích bude nabitý a rozmanitý. Ten, kdo podniká v oboru, zajímá se o novinky, rád o sebe pečuje nebo mu prostě jen není lhostejné, jak vypadá, by měl určitě přijít. Účast na veletrhu Interbeauty Prague přislíbily také finalistky České Miss společně s Andreou Bezděkovou, která se stala tváří jarního veletrhu. Návštěvníci budou mít příležitost nechat se například nalíčit, vyzkoušet zkrášlující procedury nebo si nechat bezplatně vyšetřit svá mateřská znaménka pod týmem dermatologů z FNKV, zaštítěným samotným Prof.MUDr. Petrem Arenbergerem, Dr.SC.,MBA. A dále budou mít návštěvníci příležitost podívat se na oblíbené soutěže profesionálů – vizážistů, nehtových designerů a nově holičů.

„Vystavovatelé přichystali celou škálu zkrašlovacích procedur. Ženy si mohou vyzkoušet například prodlužování řas či vlasů, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení, dale se seznámí s nejnovějšími druhy manikúry, pedikúry a moderní depilací. Návštěvníci se mohou těšit také na relaxační a uvolňující masáže a další vychytané procedury. Prostě Vás zde budeme hýčkat na duši i po těle“, říká Janica Ciglianová, manažerka veletrhu Interbeauty Prague.

Veletrh nezapomíná samozřejmě ani na pány. Těm bude nabídnuta široká škála péče pro muže, pánská kosmetika či vybavení pro barber salony.
interbeauty_02
Kromě prezentace jednotlivých salónů a značek je v Holešovicích tradičně připraven doprovodný program. Návštěvníci veletrhu se mají na co těšit! V rámci jarního veletrhu Interbeauty Prague proběhne v sobotu 21. dubna 2018 historicky 1. ročník v České republice Barber Battle CZ/SK. Jedná se o mezinárodní soutěž mezi holiči a to hned v 6 kategoriích. Další ze soutěží nese název Makecup 2018 – semifinále, která proběhne v sobotu 21. dubna. Soutěžit budou i umělci v segmentu zdobení nehtů. Na veletrhu Interbeauty Prague se uskuteční v sobotu 21. dubna soutěž Czech Nail Cup 2018. „Letní mámení“ je podtitulem pro nevšední výtvory nehtových designérů, kteří se rozhodnou utkat například v kategorii Nail Art. Po oba dva výstavní dny proběhne v rámci veletrhu Interbeauty Prague již 15. ročník soutěže BodyArt Czech 2018 v malování na tělo. Pohárová soutěž profesionálních lash stylistek Lash Design 2018 proběhne ve dvou kategoriích: Volume Lashes a Fantasy Lashes.

Pro návštěvnice bude připraven jejich oblíbený make-up point – místo, kde je vizážisté bezplatně nalíčí, a kde s nimi také proberou jejich zamýšlené změny vizáže.
interbeauty_03
A protože organizátoři veletrhu dobře vědí, že krása a zdraví jsou dvě spojité nádoby, které bez sebe nemohou fungovat, rozhodli se připravit pro širokou veřejnost bezplatný program preventivní zdravotní péče. Ve stanu proti melanomu se mohou nechat týmem dermatologů z FNKV, zaštítěným samotným Prof.MUDr. Petrem Arenbergerem, Dr.SC.,MBA, vyšetřit mateřská znaménka nebo diagnostikovat stav svých vlasů a vlasové pokožky během ukázky trichologického vyšetření.

Více informací a celý doprovodný program naleznete na www.interbeautyprague.cz.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a získejte po dvou vstupenkách na jarní veletrh Interbeauty Prague. Pozor změna! Vstupenky tentokrát zasíláme e-mailem. Ceny máme připraveny pro 3 výherce.

Soutěžní otázka: Společně s jakým dalším veletrhem proběhne letošní jarní veletrh Interbeauty Prague 2018?

a) se sportovním veletrhem Sport Expo

b) s veletrhem hraček, her a dětských potřeb Dětská planeta

c) svatebním veletrhem Prague Bridal Show

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.interbeautyprague.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 4. 2018, do předmětu uveďte INTERBEAUTY PRAGUE 2018. Tři autoři správné odpovědi obdrží e-mailem 2 vstupenky na jarní veletrh Interbeauty Prague.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář