Soutěže

Oslavte Valentýna s Francouzskou snídaní pro 2 v Petite France v Praze

Francouzské pekařství a cukrářství Petite France v Myslíkově ulici č. 22 oslaví letos únoru nejen Den sv. Valentýna, ale i tři roky od svého otevření – a jak jinak, než dalšími specialitami podle tradičních francouzských receptů. Kromě voňavých baget a croissantů, tu najdete třeba valentýnský „Dort pro dva“ – lahůdku ve tvaru srdce s bílou čokoládou a jahodovým mousse – , makronky s příchutí maracuji, ovocné tartaletky, krásně zdobené éclairs a mnoho dalších sladkých pokušení. A nechybí ani důmyslně ochucené chleby, domácí francouzské marmelády a samozřejmě vína. Všechny sladkosti a pečivo jsou tu vyrobeny čerstvě a ručně, bez chemie a konzervantů.

Soutěž: Oslavte Valentýna nebo jakýkoli jiný společný den s luxusní Francouzskou snídaní pro 2 v Petite France Boulangerie & Patisserie v Myslíkově ulici č. 22 v Praze 2 v hodnotě cca 500 Kč.

Valentýnská snídaně pro dva obsahuje: máslový nebo čokoládový croissant, máslo, francouzskou marmeládu, kávu Filicori Gran Crema Delicato dle výběru, čerstvě vymačkaný pomerančový džus a skleničku crémant rosé z Loire. Zajít na ni můžete každý den od 8 do 12 hodin, a to až do 30. 12. 2018.
soutez_LaPetiteFrance_snidane_02
Soutěžní otázka: Produkty Petite France Boulangerie & Patisserie najdete také na farmářských trzích v Praze. Naše otázka zní: Na jakém místě stánek Petite France nenajdete?

a) Jiřák, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, vždy ve středu, čtvrtek, pátek a v sobotu

b) Kubánské náměstí, Praha 10, vždy v úterý a ve čtvrtek

c) Náplavka, u Palackého náměstí, Praha 2, vždy v sobotu

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.petite-france.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 2. 2018, do předmětu uveďte LA PETITE FRANCE – SNÍDANĚ. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží poukaz v hodnotě cca 500 Kč na Francouzskou snídani v pekařství a cukrářství La Petite France v Myslíkově ulici.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář