Soutěže

Police To Be Miss Beat & Mr Beat – soutěž o 5 pánských parfémů

Světoznámá italská značka brýlí Police si v posledních letech vybudovala jméno jako lifestylová značka zaměřená na mladé. Důraz klade především na promyšlený koncept, design a grafické zpracování, které perfektně zapadají do nových trendů. Dnes už v portfoliu najdete i oblíbené hodinky, bižuterii, kožené doplňky a hlavně také vůně.

To Be Miss Beat & Mr Beat je koncept, který symbolizuje mládí, energii a modernost prostřednictvím dvou povinných doplňků pro většinu mladých a aktivních lidí – sluchátka a vůni. Řada je inspirována silným trendem výrazných sluchátek jakožto moderního doplňku a právě sluchátka jsou výrazným symbolem flakonů v podobě lebky, ve kterých se ukrývají vůně To Be Miss Beat & Mr Beat.

Vůně jsou určeny pro mladé muže a ženy, kteří oceňují spojení módy s uměním. Hledají osobitost, nebojí se vyzkoušet nové a neotřelé věci a chtějí být vždy originální.

Police To Be Miss Beat
Květinově-orientální ovocná vůně je určena pro mladé a moderní ženy, které se obklopují nejnovějšími trendy.

Složení vůně:
hlava: konvalinka, kokosový květ, černý rybíz
srdce: bílá broskev, růže, otočník
základ: kašmírové dřevo, ambra, vanilka

Orientální vůni otevírá směs kokosového květu, černého rybízu a konvalinky. V srdci parfému se snoubí bílá broskev s růží a květem otočníku. V základu vůně se pak mísí kašmírové dřevo s ambrou a kombinaci uzavírá jemná vůně vanilky.

Police To Be Mr Beat
Květinově-orientální ovocná vůně je určena pro mladé a moderní muže, kteří mají zájem o módu a sledují nejnovější trendy.

Složení vůně:
hlava: jablko, bergamot, kardamom
srdce: levandule, mořské akordy, pačuli
základ: vetiver, kůže, cedrové dřevo

Tuto mužnou a přitažlivou vůni otevírá směs jablka, bergamotu a kardamomu. V srdci parfému se mísí svěží levandule s vodními tóny a pačuli. V základu vůně se pojí aromatické akordy cedrového dřeva, kůže a vetiveru.

Police To Be Miss Beat & Mr Beat jsou k dostání v síti drogerií DM a na nezávislém trhu. Více informací najdete na stránkách www.gdist.cz.
soutez_police_mr_beat_02
Soutěž:
V naší dnešní soutěži můžete vyhrát jeden z pěti pánských parfémů Police To Be Mr Beat 40 ml v hodnotě 579 Kč. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Soutěžní otázka: V nabídce Glamour Distribution CZ se pod značkou Police ukrývá také dámská vůně v krásném designu Police The Sinner For Woman. Které ingredience tvoří srdce této vůně?

a) květinové tóny

b) fialka, jasmín, ananas, hruška

c) květ pomerančovníku, jasmín, cyklámen

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 5. 1. 2018, do předmětu uveďte POLICE TO BE MR BEAT. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží pánský parfém Police To Be Mr Beat.

Nechcete-li tipovat, naleznete odpověď na stránkách www.gdist.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář