Soutěže

Soutěž o 3×3 filmy společnosti Magic Box

I v novém roce jsme pro vás ve spolupráci se společností Magic Box přichystali soutěž o filmové novinky. 3 z vás mají možnost získat 3 filmy na DVD. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Dunkerk – film Christophera Nolana (akční, válečný, drama)
Když 400 000 mužů nemohlo jít domů, přišel si domov pro ně. Filmový příběh, který se postupně rozvíjí na zemi, na moři a ve vzduchu, sleduje osudy několika stovek tisíc britských a spojeneckých vojáků v nepřátelském obklíčení na plážích u Dunkerku. Bezbranné muže pod sebou se snaží chránit Spitfiry Královského letectva, když zaměstnávají nepřítele v oblacích. Mezitím se stovky malých plavidel s vojáky i civilisty u kormidla vydávají na záchrannou misi. V zoufalé snaze zachránit alespoň zlomek uvězněné armády dají jejich posádky v závodě s časem v sázku vlastní životy.

Ve filmu hrají: Tom Hardy, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, Mark Rylance, Harry Styles, Aneurin Barnard, Jack Lowden, Fionn Whitehead a další.

Atomic Blonde: Bez lítosti (akční)
Nelítostnou špionku Lorraine Broughton vyšle MI6 do rozděleného Berlína, těsně před pádem zdi, aby odhalila, kdo zavraždil agenta v utajení. Musí se dát dohromady s místní spojkou Percivalem a využít všechny své schopnosti dřív, než bude v ohrožení celá síť západních agentů.

Ve filmu hrají: Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Sofia Boutella

Annabelle 2: Zrození zla (horor, mysteriozní, thriller)
Už jste mohli sledovat, jak ničí lidské životy. Teď vám tvůrci hororu V zajetí démonů naženou strach v příběhu jejího zrození. Výrobce panenek a jeho žena přijmou pár let po tragické smrti vlastní dcerky pod svoji střechu řádovou sestru se šesticí dívek ze zrušeného sirotčince. Jenže to, co zpočátku považují za požehnání, se brzy změní v noční můru: jejich noví hosté se totiž stanou terčem démonického stvoření – Annabelle.

Ve filmu hrají: Stephanie Sigman, Miranda Otto, Lulu Wilson, Anthony LaPaglia, Talitha Bateman, Alicia Vela-Bailey, Kerry O’Malley, Philippa Coulthard a další.
soutez_magicbox_leden_2018_02
Soutěžní otázka: Jak se jmenuje jedna z prosincových novinek společnosti Magic Box – mrazivý černohumorný thriller severského střihu, nominovaný na Zlatého medvěda?

a) Černá pomsta na sněhu

b) Boj sněžného pluhu s mafií

c) Nerovný boj

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 18. 1. 2018, do předmětu uveďte MAGIC BOX – LEDEN. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci filmů od společnosti Magic Box.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář