Soutěže

Balíček fotografií Silver v ateliéru JanWphotography

JanWphotography je fotografický ateliér v centru Prahy (5 minut pěšky od Václavského náměstí). Nabídka služeb zahrnuje portréty mužů, žen a párů, fine art, umělecké akty, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty, dokumentace firemních akcí a konferencí.
janwphoto_soutez_0215_03
Jan Wasserbauer je profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Jeho život a práce v jiných kulturách (Evropě, Asii a Severní Americe) mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.
janwphoto_soutez_0215_05
Ke každé zakázce a fotografii přistupuje individuálně, tzn. že focení může probíhat v ateliéru, u Vás doma nebo v jiném exteriéru či interiéru na kterém se dohodnete. Postava, věk, ani předchozí zkušenosti s focením nehrají žádnou roli. Během celého focení Vás povede. Stejně tak Vám v ateliéru pomůžou s výběrem oblečení, doplňků, účesu a vizáže, aby byly co nejlépe vyjádřeny Vaše představy. Ateliér disponuje širokým výběr doplňků.
janwphoto_soutez_0215_02
Fotografie Jana Wasserbauera byly publikovány v časopisech a novinách jako Transitions Abroad, Executive Living, Corporate Life, MF Plus, Prague Insider, The Prague Post, Prazskije Ogni, King’s Cup Regatta Newsletter, Automakers, The Prague Tribune, Construction Journal, Czech Business Weekly, Salon SK… nebo jste je mohli vidět na jeho výstavách v Národní galerii v Praze, v galerii Špalíček, v Paláci Acropolis a Galerii Citadela.
janwphoto_soutez_0215_01
Soutěž: Udělejte radost sobě nebo svým blízkým krásnými fotografiemi. Předmětem naší dnešní soutěže ve spolupráci s ateliérem JanWphotography je Dárkový poukaz na nafocení setu fotografií – Balíček Silver – 10 profesionálně upravených a retušovaných fotografií na CD s platností 1 rok od data vydání (focení v ateliéru nebo exteriéru; výběr z cca 100 fotografií; délka focení cca 1,5 hodiny; počet póz, převleků a pozadí není omezen, ale odpovídá počtu fotografií) v hodnotě 3.590 Kč. Styl fotografií je zcela na vás (portréty, decentní umělecké akty, glamour, těhotenské fotografie…). Citlivý a profesionální přístup je samozřejmostí. Pro vaši pohodu můžete přijít s manželem, přítelem, kamarádkou…

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje autorský kalendář Jana Wasserbauera pro rok 2015?

a) By the sea

b) Seaside

c) Woman and sea

Nápovědu najdete na: www.janwphoto.cz
nebo www.facebook.com/janwphotography

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 19. 2. 2015, do předmětu uveďte JanWphotography. Jeden z autorů správné odpovědi obdrží Dárkový poukaz na nafocení setu fotografií – Balíček Silver v hodnotě 3.590 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Doporučené

Přidat komentář