Soutěže

Logitech – bezdrátový reproduktor s křišťálově čistým zvukem

Snadné připojení a atraktivní design – to je mobilní reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker – skvělý společník nejen na cesty.

Společnost Logitech představuje mobilní reproduktor Logitech® X100 Mobile Speaker, který můžete vzít s sebou kamkoli. Má ve své třídě nejlepší zvuk a je navržen pro lidi s aktivním životním stylem.

Design mobilního reproduktoru Logitech X100 Mobile Speaker zaujme nejednoho kolemjdoucího, stejně jako jeho křišťálově čistý zvuk, jenž by nikdo v tak malém provedení nečekal. Model Logitech X100 Mobile Speaker vyjde vstříc všem vašim potřebám – zdroj hudby můžete připojit přes rozhraní Bluetooth®, k dispozici je i vestavěný mikrofon, abyste reproduktor mohli používat pro telefonování s hlasitým poslechem.

„Přenosný reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker jsme navrhli tak, aby připojení zařízení a přehrávání hudby bylo snadné a intuitivní,“ řekl Petr Binder ze společnosti Logitech. „Je malý, takže jej můžete vzít s sebou kamkoli a snadno a bez kabelů streamovat hudbu z vašeho zařízení přes rozhraní Bluetooth. Je to skvělý společník na cesty.“
logitech_soutez_02
Mobilní reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker se dodává v pěti zajímavých barvách, které ještě více zdůrazní jeho atraktivní stylový vzhled: v šedé, žluté, oranžové, červené a zelené. Navíc díky praktickému kabelu s konektorem mikro-USB lze snadno dobíjet jeho Li-Ion akumulátor, aby měl sílu vás napříště opět potěšit.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se jedním ze tří výherců Logitech X100 Mobile Speaker v hodnotě 1299 Kč.

Soutěžní otázka: Jak dlouho vydrží baterie reproduktoru X100 po plném nabití?

a) 2 hodiny

b) 3 hodiny

c) 5 hodin

Nápovědu a více informací o produktech najdete na stránce www.logitech.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 11. 2014, do předmětu uveďte LOGITECH X100. 3 autoři správné odpovědi obdrží reproduktor Logitech X100 Mobile Speaker v hodnotě 1299 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář