Soutěže

Soutěž: Daniel Cole – Loutkář

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo „NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo však tahá za nitky?

Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ jeden ze dvou výtisků bestselleru Loutkář.

 

Soutěžní otázka: Mezi srpnovými novinkami Knižního klubu najdete také příběh o nejrychlejších mořeplavcích Středozemního moře z Edice světový bestseller. Jak se tato kniha jmenuje?

a) Vikingové
b) Relikvie sv. Marka
c) Ledoví piráti

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.knizniklub.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 9. 9. 2018, do předmětu uveďte LOUTKÁŘ. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář