Soutěže

Soutěž: Staňte se vítězem s Loctite!

Poprat se v životě musíte s ledasčím. Ale s lepením se už vážně trápit nemusíte. Když se něco hroutí, láme nebo odpadává a vy máte být ten vítěz, který to dá do kupy, potřebujete jediné: lepidla Loctite! A pár sekund svého času.

Pokud jste zatím na poli domácích oprav kutilství vždycky patřili spíš k těm poraženým, je ta pravá chvíle to změnit. Sekundová lepidla Loctite jsou připravená z vás učinit vítěze: při opravách i připevňování. Ve své nabídce má hned několik pomocníků, s nimiž si může na kutila hrát každý. Už žádný nešika. Teď vám to půjde od ruky!

Flexibilní a ve vteřině odolný
Bavit by vás mohl Loctite Power Flex Gel. Je to silák! Má konzistenci průhledného gelu, ale nestéká (vyhnete se zalepeným prstům, i když lepíte vertikálně). Může za to přidaná guma, s níž navíc Power Flex Gel vytváří velmi flexibilní spoje. Po nanesení zasychá a je funkční do 10 sekund, nicméně spoj zůstává flexibilní, netrhá se, odolává otřesům, výkyvům teplot a je voděodolný. Bez obav jej můžete použít na porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, plasty (kromě PE/PP) a papír. Manipulace s lepidlem je tak jednoduchá, že ji zvládnou i majitelé „levých rukou“: stačí odšroubovat uzávěr a lepit. Za sekundu je hotovo. S jedinou kapkou! A bát se nemusíte ani toho, že by vám po použití lepidlo zatuhlo v hrdle aplikátoru, když jej dobře uzavřete. Příště jej zase jen odšroubujete a budete lepit. Rychle. Snadno. Pevně.

Pro „váhavé střelce“
Pokud si na opravy moc nevěříte, nevadí. I vy můžete sáhnout po sekundovém lepidlu – ideálně po Loctite Power Easy Gel. Na rozdíl od ostatních „vteřiňáků“ vám totiž dá dvojnásobek času, abyste lepení mohli opravit (mít na to budete až 120 sekund!!!). Opravy se tedy obejdou bez zbytečné nervozity a dopadnou k vaší spokojenosti. Máte tolik času, že i když se napoprvé netrefíte, můžete klidně posunovat tak dlouho, až opravovaná věc přesně zapadne. Použít toto lepidlo přitom můžete s klidem opět na spoustu povrchů: keramiku, plasty, kovy, kůži, papír, karton. A co je skvělé, prakticky nezapáchá. Jako vlastně všechna lepidla Loctite.
soutez_loctite_02
Univerzální pomoc
A do třetice všeho dobrého a rychlého (lepení). Univerzální lepidlo Loctite 60 sec. doma upotřebíte nejen pro drobné opravy, troufnout si s ním můžete i na větší problémy. Do cca 60 sekund je tohle lepidlo ochotné přilnout, do 24 zatvrdne zcela a vyřeší vaše problémy s opravami či nedodělky jednou pro vždy. Je to opět čirý gel, voděodolný, zvládá otřesy. A aby fungoval, jak má, je třeba jej nanášet jen na čisté a suché povrchy (kov, papír, dřevo, guma, většina plastů). Pak se vám odvděčí nekonečnou funkčností. Jednoduše, rychle a jednou pro vždy.

Lepidlo na dovolenou
Když se vám na dovolené něco přetrhne, rozbije nebo odlepí, většinou to končí v koši. Vezměte si s sebou malého pomocníka a budete mít vystaráno a žádné nehody vás nikde nepřekvapí.
Loctite Original–pomocník, který se díky své všestrannosti a velikosti hodí do každé tašky. Rychle a pevně slepí celou řadu materiálů v každé situaci. Po zaschnutí je průhledný. Navíc odolává vodě a mytí v myčce, otřesům i extrémním teplotám (až do 120 stupňů), takže s ním klidně můžete lepit i na pláži. Ideální pro opravu nafukovačky, plovacích rukávků, slunečníku, nebo plážové tašky. Vydrží i myčku, a tak s ním klidně opravíte odpadlé ouško hrnečku nebo prasklou misku. Prostě se hodí všude. Stačí jej mít jen s sebou.

Prostě nyní můžete být vítězem. S Loctitem, co zlomíte, to slepíte.
soutez_loctite_03
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se právě Vy jedním z 10 výherců balíčku 4 vteřinových lepidel Loctite.

Soutěžní otázka: Ve kterém roce Loctite přinesl na trh vteřinová lepidla, která našla svoje uplatnění nejen v průmyslu, ale také při běžných opravách v domácnosti?

a) 1965

b) 1975

c) 1985

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.loctite-superattak.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 7. 2017, do předmětu uveďte LOCTITE. 10 z vás získá balíček čtyř vteřinových lepidel Loctite.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář